dr n. med. Jan Stencel

Patomorfolog

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Jest to lekarz, którego z czystym sumieniem mogłabym polecić każdemu w
potrzebie. Jest bardzo kompetentny, wszystko wspaniale tłumaczy i humorem
wspiera na duchu. Jeśli ktoś musi trafić pod skrzydła patomorfologa to
tylko pod takie :) Zdecydowanie polecam!

Moja opinia jest zapytaniem gdzie sie podziala moja opinia na temat tego lekarza, jako iz sama go dodalam i byla jaknajbardziej pozytywna. Po zmianie wizazu na rankingu nie mam pojecia co sie stalo i jak sie tu w ogole poruszac. Stara wersja byla zdecydowanie lepsza. Z pewnoscia ta nota zostanie usunieta, bo nie ma nic wspolnego z ocena lekarza, ale moze dzieki temu dotrze do czyjejs wiadomosci. Z powazaniem patatina.