lekarz Jan Szczogiel

Internista, Kardiolog

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach . Godny polecenia .

Lekarz bez zastrzeżeń , Nic dodać , nic ująć.Profesjonalista w 100 procentach .

Godny polecenia .

Wspaniały człowiek i bardzo dobry lekarz dla którego pacjent jest najważniejszy.

Leczę się u Doktora SZCZOGIELA już 17 lat i takiego wspaniałego fachowca i człowieka życzę każdemu kto potrzebuje leczyć się u kardiologa. Panie Doktorze za wszystko bardzo dziękuję.

Polecam, leczy moją Mamę od 1998 roku, wspaniały Człowiek!!

Polecam, leczy moją Mamę od 1998 roku, wspaniały Człowiek!!

Uratował mnie z zawału chodzę do niego do przychodni w szpitalu Ochojcu już 9 lat i jest to najlepszy człowiek i lekarz jakiego znam poświęca mi dużo uwagi ma do mnie anielską cierpliwość i dba o moje serce jak o własne jestem mu wdzięczna

Wspaniały człowiek o Wielkim sercu i NAJWIĘKSZY SPECJALISTA w dziedzinie kardiologii uratował moją mamę i nadal się nią z poświęceniem zajmuje a nie jest ona łatwą pacjentką.POLECAM !!!!