dr n. med. Jan Walerych

1,1

Zmarnował mi życie!!!!!!!!!!!!!!!!! Spaprał operację i jeszcze chciał powiesić na wyciąg.Parę lat temu nie dał renty teraz mam na stałe od kogo innego. Mam nadzieję że jego "kariera" legła w gruzach. Nie życzę mu źle ale dobrze też nie... Doktorku z całego serca bólu większego niż mam Ja!!!!!

Zgadzam się brudas, śmierdziel papierosowy i jeszcze było czuć alkohol.Niekompetentny, arogancki poniżający pacjentów . Dawno powinien być na zielonej trawce ,żeby się wywietrzył i wytrzezwiał .

Ten pan,lekarz w srodowisku lekarskim jest tak samo postrzegany jak przez pacjentow.Nikt nie chcial z nim pracowac wiec poszedl do ZUS na orzecznika.Masakra.............

Witam, po dzisiejszej komisyjnej wizycie u Pana Orzecznika, potwierdzam wszystkie poniższe wypowiedzi!! Zostałam dziś wezwana przez doktora do gabinetu pełnego dymu tytoniowego. Zostałam tam potraktowana tak samo jak to opisano w poniższych wypowiedziach czyli bardziej niż źle a satysfakcja malowała się na twarzy tego okropnego Pana Orzecznika. Również długo będę pamiętała tę wizytę. Po wyjściu z gabinetu troszkę jeszcze zszokowana, złożyłam odwołanie od jego decyzji. Takie traktowanie pacjentów to skandal i uwłaczanie ludzkiej godności.

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi opiniami, a nawet dodał bym więcej niecenzuralnych słów. Dodam tylko. Prawo; zakaz palenia w miejscach publicznych. Pytanie; dlaczego w gabinecie lekarza orzecznika ZUS w Gdańsku śmierdzi papierosami?...

Niesympatyczny,niekompetentny,chamski DZIAD.Brudas!

Niesympatyczny,niekompetentny,chamski DZIAD.Brudas!

tragedia ,zero kultury ,traktujacy z pogarda pacjentow ,brudas ,ma brudne paznokcie i smierdzi papierosami

Arogancki i bezczelny. Wydaje się upajać upokarzaniem pacjenta. Bezpośrednio po wizycie złozyłam na niego skargę w ZUS gdzie odbyłam tę wizytę, którą długo będę pamiętać.

KOMPLETNIE NIEKOMPETENTNY PSEUDO-LEKARZ,JEST W GORSZYM STANIE NIŻ NIEJEDEN PACJENT,BEZCZELNY I AROGANCKI JAK ZA CZASÓW KOMUNY,ZAPOMNIAŁ ŻE JEST DLA NAS A NIE MY DLA NIEGO,DZIWIĘ SIE ŻE ZUS ZATRUDNIA JESZCZE TAKICH STARYCH PRYKÓW ,POWINIEN JUŻ DAWNO USTĄPIĆ MIEJSCA MŁODYM I AMBITNYM LEKARZOM.JEGO BADANIA TO TYLKO FORMALNOŚĆ .CHAMSKI I AROGANCKI DR NAUK MEDYCZNYCH,NA BRUK Z TAKIM DZIADEM!!!