zaufałam temu lekarzowi!! a on z uśmiechem na twarzy mówił że jest wszystko w porządku, kiedy nie było! zdrowie dziecka się pogarszało poszłam na prywatną wizytę do innego lekarza i doznałam szoku przez niego moje dziecko za pięć lat miało by endoprotezę lekarz okropny.

Nikomu nie poleciłabym tego lekarza.Umówiłam się do niego z synem na prywatną wizytę, ponieważ syn miał stulejkę.Lekarz ów zaproponował operację prywatną ( koszt 1700 zł), odradzając na Kasę Chorych( tłumaczył,że nie wie czy on będzie miał dyżur jak będzie termin operacji). Po operacji zażyczył sobie dodatkowych dwustu złotych, ponieważ stwierdził,że użył droższych nici. Kolejne wizyty kontrolne nie były już miłe, ponieważ źle wykonał zabieg, a próbował winę zrzucić na nas,że nie ściągamy synowi napletka.Po konsultacji z innym lekarzem okazało się,że tak wykonał zabieg,że odciągnięcie napletka jest niemożliwe ( blizna to blokuje). Syna czeka kolejna operacja. Tym razem na Kasę Chorych.Lekarz u którego byliśmy nawet nie proponował innej możliwości i od razu uznał za oczywiste,że on wykona ten zabieg ( bez żadnego proszenia).

pod każdym względem SUPER lekarz dla dzieci.miałam z panem doktorem kontakt i w szpitalu i w przychodni w poznaniu.profesjonalista,szczegónie jeśli chodzi o podejście do dzieci.zapominają że coś bolało.gorąco polecam.

Jako jedyny naprawdę zainteresował sie co mi jest i pomogl mi,dzieki niemu juz z moim kolanem i paznokciem jest ok.BArdzo gorąco polecam.

Byłam u Pana doktora w przychodni we Wrześni.Świetny lekarz, potrafi rozmawiać i z dziećmi i z rodzicami. Wyczerpująco i zrozumiale wszystko tłumaczy, nawet kilka razy ten sam problem. Polecam rodzicom tego lekarza bo jest naprawdę specjalistą w tym co robi i z tego co zaobserwowałam to do wszystkich ma jednakowe podejście.