lekarz Jan Włodarczyk

Lekarz rodzinny, Chirurg ogólny

Wspaniały lekarz tak samo panie pielęgniarki. Będę miał dlanich dozgonny szacunek za podejście do mojego dziadka, którym opiekowali się medycznie do końca jego życia. Czasami potrzebuję pomocy medycznej , jak przychodzę to jestem traktowany z dobrocią i zrozumieniem przez Pana doktora jak i przez panie pielęgniarki i zawsze jest stu procentowa diagnoza. Dziękuję wam za wszystko kochani.

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz agresywnie nastawiony do pacjenta, przepisujący bardzo silne leki. Brak możliwości konsultacji, bardzo nieprzyjemny facet.

nie polecam Nie potrafi prawidłowo zdjagnozować pacjenta A do osób starszych nie ma serca WOGÓLE !!!!!!!!!!!!!

KONKRETNY,WIE CO I JAK LECZYC.LEKARZ Z CHARAKTEREM I Z DOWCIPEM.POLECAM

KONKRETNY,WIE CO I JAK LECZYC.LEKARZ Z CHARAKTEREM I Z DOWCIPEM.POLECAM

Polecam tego lekarza. Nigdy się nie zawiodłam.

Polecam tego lekarza. Nigdy się nie zawiodłam.

Jest moim lekarzem rodzinnym.Polecam każdemu takiego Lekarza. Zawsze mi pomógł w trudnych chwilach, dobrze zdiagnozowane choroby i odpowiednio dobrane leki dają mi obecnie właściwy komfort życia.

Bardzo konkretnie podchodzi do indywidualnych chorób.Diagnozy pana doktora są trafne, odpowiednio dobiera lekarstwa.Polecam!

Bardzo nieprzyjemny, niekompetentny lekarz, rzuca słuchawką nie odpowiadając na pytanie i nie udzielając pomocy starszej osobie. Uważa się za nadczłowieka a pacjentów traktuje jak śmieci! Nie poleciłabym go nikomu!