lekarz Jan Zagórski

Jestem położną zdecydowanie polecam drZagórskiego jestem pod jego opieką 14 lat cały czas na NFZ , nigdy sie nie zawiodłam , gorąco polecam!!!

Pana Zagórskiego poleciła mi mama.Prowadzi mi ciąze i jestem naprawdę zadowolona. Jest miły i ma poczucie humoru czego,wielu lekarzom brakuje.Jest tym bardziej godny polecenia bo moje wizyty sa na nfz i jestem przekonana ,że jest zwyczajnie sympatycznym człowiekiem a nie śili się na fałszywy uśmiech za pieniądze.---- POLECAM !------

Świetny lekarz zdecydowanie mówi czy coś się dzieje nie tak.Chodze do niego juz ponad 1,5roku.

Bardzo miły lekarz. Prowadził ciążę mojej koleżanki. Potem chodziłam do niego ja i poleciłam go siostrze. Wszystkie jesteśmy zadowolone. Przyjmuje w przychodni MEGAMED i ESKULAP na Edwardów.