lekarz Jan Żarski

1,7

Doswiadczony lekarz. Diagnoza pomocna i leczenie przyniosło efekt. Dosyć szybka wizyta. Generalnie polecam, choć mógłby być bardziej empatyczny.

Trafilam na sorze na tego Pana. Zero empatii, zero wytlumaczenia przypadku. hamskie zarciki . Zwolnienie wypisal na 1 dzien mimo ze chodzic nie mogłam. Omijać tego lekarza z daleka. Z takim podejsciem nie powinien wykonywać tego zawodu.

Trafilam na sorze na tego Pana.
Zero empatii, zero wytlumaczenia przypadku.
hamskie zarciki . Zwolnienie wypisal na 1 dzien mimo ze chodzic nie mogłam.
Omijać tego lekarza z daleka.
Z takim podejsciem nie powinien wykonywać tego zawodu.

Miałam zwichniecie stawu barkowo - obojczykowego 1 stopnia.Bylam w sumie u doktora na 3 wizytach. Początkowo doktor zastosował unieruchomienie na temblaku,co jak sie potem dowiedzialam jest standardem w takich przypadkach,wiec ok.Po 5 tyg,podczas 2 wizyty kontrolnej doktor pomimo że ręką odzyskiwala ruchomosc,po obejrzeniu rtg postanowił "nagle" ze należy bark nastawic.po 5 tyg od urazu!skonsultowalam te diagnozę z innym ortopeda, który dokładnie wytłumaczył na czym polega mój przypadek itd i dzięki temu uniknelam niepotrzebnej operacji i stresu.doktor przyjmuje na NFZ i być może dlatego poświęca pacjentowi minimum swojego czasu,nie chce" tracic" czasu na objaśnianie choroby.