lekarz Jan Zdanowski

Alergolog, Pediatra

2,6

Leczę się w poradni od kilkunastu lat. Jestem zadowolony. Wiele komentarzy jest wg mnie nie krzywdzących Pana Doktora.

Pan doktor jest cichy, nieśmiały i mało rozmowny. Moje wizyty polegały na tym, że wchodziłam do gabinetu, doktor mnie osłuchał, zapytał się czy mam jeszcze tabletki i do widzenia. W kolejkach czeka się strasznie długo i nigdy jeszcze nie weszłam na umówioną godzinę do gabinetu. m.in. dlatego zrezygnowałam z tej poradni

Nie mam zbyt dobrego zdania o Panu Doktorze. Niestety nic nie tłumaczy, na pytania odpowiada zdawkowo. Choruję na astmę, a nawet nie wyniosłam z gabinetu podstawowych informacji o lekach, których powinnam już zawsze unikać. W trakcie którejś wizyty wyłączył mi lek wziewny. Na następnej wizycie okazałam się nieodpowiedzialną i lekkomyślną pacjentką, bo nie przyjmuję tegoż leku, a on mi nic takiego przecież nie kazał. Tak samo zmienił mi tabletki na słabsze i potem zdziwienie- jak to? Wizyta polegała na "jak się czujesz? dobrze? No to pójdź do pani pielęgniarki na spirometrię (...) Widzimy się za pół roku". Na wizytę czeka się godzinę, dwie (a to podobno już i tak poprawa :) ). Jedynym plusem w przychodni jest przemiła i kompetentna pielęgniarka.

Ja natomiast polecam. To lekarz który nie mówi tego na co oczekuje pacjent. Jest konkretny i bardziej zwraca uwagę na skutki jakie może spowodować przewlekła alergia np astmę. To dlatego np:wnikliwie osłuchuje układ oddechowy. Alergia jest praktycznie niewyleczalna i większość osób liczy na cudowne uzdrowienie przez lekarza. Więcej w tym temacie ma do powiedzenia od lekarza ma organizm. Nie eksperymentuje z lekami aby nie wyrządzić szkód choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek. Po 3 dniach po tym leku zacząłem ...

choremu. Przykład: przepisał mi lek "Cezara" gdy tylko
się ukazał wręczając mi również receptę na stary lek.
Po 3 dniach po tym leku zacząłem puchnąć, odrzuciłem go jak mi przedtem zalecił przechodząc na "stary" lek w który mnie zabezpieczył. Czy można więcej żądać?
Uważam, że jest lekarzem rzetelnym a nie słownym
cudotwórcą czego niektórzy oczekują. To wynika przede wszystkim z tego, że na alergię nie ma leków a lekarz łagodzi jedynie objawy tej choroby.

Lekarz, którego nikomu nie polecam. Zawsze, ale to ZAWSZE spóźnia się do pracy. Wizyty na godziny to fikcja. Jeśli ktoś ma na 10 to najszybciej o 11 zostanie przyjęty, a bywa, że i po 3 godzinach. Przed pacjentem zawsze zostanie przyjęty przedstawiciel handlowy, który nawet nie przeprasza czekających pacjentów, że traci ich czas i nerwy. Wypisanie recepty lub zalecenie odczulania w moim przypadku odbyło się na moją prośbę. Reasumując JEŚLI NIE CHCESZ: a) tracić czasu, b) tracić pieniędzy, c) wysłuchiwać narzekań na tego lekarza w poczekalni (co jest nagminne, bo ...

Reasumując JEŚLI NIE CHCESZ:
a) tracić czasu,
b) tracić pieniędzy,
c) wysłuchiwać narzekań na tego lekarza w poczekalni (co jest nagminne, bo nikt go nie lubi),
d) spotykać się z lekarzem, który tylko burczy, a nie mówi

OMIJAJ TEN GABINET Z DALEKA!!!!

szkoda gadac, bardzo niekompetentny "fachowiec" trzyma sie kurczowo tych samych lekow

Bufon i gbur jakich mało.Popieram poprzednie wpisy o tym pseudo lekarzu.Zdecydowanie odradzam wszystkim przyszłym pacjentom omijanie gabinetu tego gościa co oszczędza na badaniach pacjentów.Chytrość i pazerność to jego dewiza.Jak najmniej dla pacjenta jak najwięcej kasy dla siebie.

byłam u niego z chorą córeczką która miała straszną wysypke oczywiście prywatnie nic nie pomógł jest nie miły nie polecam

Bardzo nieprzyjemny typ, zdecydowanie odradzam. Dwie godziny oczekiwania w kolejce, godziny przyjęcia to jakaś fikcja, zawsze wchodzę dwie godziny po terminie. Jest bardzo gburowaty i nie mily, nie tłumaczy jak należy. Może jest dobrym specjalistą ale nic więcej. Wytrząsa się nad pacjentem jakby to byla jego wina że ma alergię. Zerto podejścia do dzieci, najlepiej jakby ich nie przyprowadzać do niego ale kasę brać oczywiście chętnie, BO CZY TO NA FUNDUSZ CZY PRYWATNIE TO MA PŁACONE OD PACJENTA. LEKARZ PORAŻKA

KONTAKT Z PACJENTEM TRAGICZNY, NIE POTRAFI NIC WYJAŚNIĆ, WCIĄŻ PRZEPISUJE TE SAME LEKI, DO TEGO GBUR I PROSTAK!!! ZAWSZE SPÓŹNIA SIĘ DO PRACY A DO TEGO MA TEMPO ŻÓŁWIA !!! DO TEGO NIBY SYMPATYCZNA PIELĘGNIARKA, CHOĆ I TA POTRAFI MIEĆ SWOJE HUMORY !!!