lekarz Janina Andrykowska

Lekarz rodzinny

Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, zawsze zleca badania, kieruje do specjalisty, przepisuje szeroki zakres badań . Dba o pacjentów, sama dzwoni i dopytuje o poprawę, przeprowadza wizytę kontrolną po chorobie u dzieci. To jedna z niewielu dziś lekarek z prawdziwego powołania. Polecam z całego serca

Pani doktor zawszę uprzejma przyjmie zawszę nawet gdy nie jest się umówionym na wizytę. Zleci każde badania aby znajsc przyczynę choroby.

Pani Doktor owszem miła i uprzejma, jednak na tym można zakończyć... Nie zleca podstawowych badań, leczy na tzw." czuja". Poza tym przychodnia , w której przyjmuje to jakaś kpina, dodzwonienie się do rejestracji to wielki wyczyn, a jeśli już się uda,to opryskliwa pani rejestratorka( nie przedstawia się) robi wielką łaskę, że zarejestruje Cię na wizytę, wypisanie recepty- przyjęcie zlecenia to naprawdę nie jest wyczyn drogie Panie!! Jednym słowem ODRADZAM wizytę!

Jednym słowem ODRADZAM wizytę!

Nie polecam. Zdobycie skierowania na badania czy do specjalisty graniczy z cudem. O mojej chorobie kazala przeczytac sobie w internecie. Tragedia!

Polecam wszystkim chorym.Zawsze można liczyć na fachową opinie i trafną diagnozę.Jest bardzo uprzejma i z sercem podchodzi do osoby chorej.

Miła,sympatyczna,doświadczona.Polecam zawsze wszystkim znajomym.

Miła,sympatyczna,doświadczona.Polecam zawsze wszystkim znajomym.

Polecam wszystkim - jest miła,uprzejma,ma wiedzę medyczną i można jej ufać. Pozdrawiam. A jeszcze jedno - jest do tego ładna i bardzo zgrabna.

Nie polecam nikomu tej Pani doktor, nie przejawia zainteresowania pacjentem i jego chorobą. Nie zleca żadnych badań, no chyba,że ktoś już jest prawie nieprzytomny.