lekarz Janina Drobek

2,7

Mam nadzieję, że mój niepochlebny wpis nie zostanie nagle usunięty. Osoba odpowiedzialna za leczenie i życie ludzi powinna przyjąć krytykę i zastanowić się, czy rzeczywiście jej praca to powołanie i służba czy tylko zarabianie pieniędzy. Rozumiem, że każdy ma prawo do popełniania błędów, ale jeśli ktoś przypłaci to życiem to byłoby miło przeprosić i przyznać się do błędu, do zaniedbania, i braku profilaktyki. Stwierdzenie, że ktoś choruje czy jest zdrowy powinno mieć pokrycie w badaniach, których się niestety nie robi.. Pacjent nie może się przyzwyczajać do bólu bo jest stary... Najsmutniejsze jest to, że większość pacjentów (starszych ludzi) nie będzie miała wglądu do tego komentarza bo nawet nie wiedzą co to Internet..

Niecierpliwa, z humorami nie polecam. Ma opóżnienia w pracy.

Niecierpliwa, z humorami nie polecam. Ma opóżnienia w pracy.

Polecam Panią doktor ze względu na Jej kompetencje , chociaż wiem że ma i tak zbyt wielu pacjentów.