lekarz Janina Grzywacz

Internista, Diabetolog

Kilka lat jestem pacjentką i z mojej obserwacji , wynika, że dla pani dr J.Grzywacz praca jest satysfakcjonująca .Jest wyjątkowo przyjemna, zawsze uśmiechnięta, stawia trafne diagnozy. Potrafi słuchać pacjenta/nie jest to tylko moja opinia,dużo się usłyszy czekając na wizytę/ a lekarze często traktują pacjentów przedmiotowo.Życzę pani dr dużo optymizmu,pogody ducha no i oczywiście tylko miłych pacjentów!

Bardzo dobry lekarz i miła kobieta. Poświęca dużo czasu na pacjenta i dokładnie omawia chorobę.

DOŚWIADCZYŁAM TEGO NA WŁASNE OCZY, UPRZEJMA I MĄDRA PANI DOKTOR. POLECAM JĄ KAŻDEMU. WANDA P.

Pani doktor jest miła ale nie słuch co się do niej mówi tak jakby była w innym miejscu ponad to mimo że leki nie obniżają poziomu cukru Pani doktor zaleca ich zwiększoną ilość.

Bardzo dobra i miła lekarka. Polecam wszystkim.

Bardzo dobra i miła lekarka. Polecam wszystkim.

Pani doktor ignoruje uwagi pacjenta dotyczace choroby , dolegliwosci i odzialywania przez nia dobranych lekow. Jest uprzejma ale omawia chorobe bardzo powierzchownie.

Jest uprzejma ale omawia chorobe bardzo powierzchownie.

dla mnie pani doktor jest nie zbyt dobrym specjalistą..wydaje mi sie ze nie bardzo słucha co sie do niej mówi

Jest wspaniałym lekarzem

Jest wspaniałym lekarzem