lekarz Janina Jamrozik

Neurolog dziecięcy

2,7
2,9
2,7

Pani doktor po 5 minutach badania stwierdziła że jest opóźniony umysłowo kiedy zapytałam na jakiej podstawie powiedziała że jest mało samodzielny i ona już takie dzieci widziała. Dodam że syn ma cztery latka i poszłam do neurologa bo zaniepokoilo mnie jego chodzenie na palcach. Powiedziała że neurologicznej jest wszystko ok. Kiedy zapytałam o EEG podała mi numer do kolegi-prywatnie oczywiście i stwierdziła że potem powinnam z synem iść do psychiatry. Dziwne to dla mnie gdyż że względu na wadę wymowy syn miał robione badanie psychologiczne i wyszło że wszystko jest ok. Więc pani doktor to chyba jakiś fenomen skoro po 5 minutach potrafi postawić diagnozę. Dla mnie to jest nie do pomyślenia. Trafią się na kogoś tak niekompetentnego a potem ciągnie się to za dzieckiem. Pani powinna być już na emeryturze i pozwolić rozwijać się młodym lekarzom- którzy przeprowadza prawdxiwe badanie.

Do pani doktor trafiłam z synkiem ze względu na jego wcześniactwo. Po półtora rocznym maszerowaniu na wizyty stwierdziłam że ktoś powinien pomóc odejść już pani doktor na emeryturę. Prowadzi pacjenta tyle czasu i na każdej wizycie od nowa spisuje historię choroby dziecka i przeprowadza wywiad środowiskowy,można oszaleć,milion zeszytów na biurku i ogólny nieład w nich skoro przez półtora roku nie kojarzy pacjenta i nie może odnaleść historii choroby 2 tygodnie wcześniej spisanej,rodzic się denerwuje,dziecko piszczy,a pani doktor ze stoickim spokojem coś nadal notuje. Przez półtora roku nie rozpoznała u syna Dziecięcego porażenia mózgowego. Po tym czasie zakończyła oficjalnie leczenie syna i na tym sie skończyło. Dziecko trafiło do niej znowu jak niepodobało mi się chodzenie na palcach.Po wizycie u ortopedy (5 krotnym ! ktory też nic nie wspomniał ze dziecko może mieć przesłanki do MPD) dostałam skierowanie na rehabilitacje celem rozciągnięcia nóżki od pani doktor Jamrozik.Pani doktor nie raczyła poinformować mnie o tym ze wypisuje rehabilitacje na MPD,dopiero na rehabilitacji się dowiedziałam co napisała. Nie polecam.Może kiedyś była specjalistką w dziedzinie neurologii godną polecenia ale dziś nie powinna zajmować się dziećmi.

do dzieci podejście dobre ma podejście. Choć miałem wrażenie ze bardziej skupila się na rodzicach twierdzac ze dziecko nerwowe po tacie na moje wytlumaczenie ze to przemeczenie odp powiedz pan coś pan brał.. A na koniec pytam co podać za lek dziecku odp.coś na uspokojenie tylko nie na alkoholu więc pytam a co dokładnie odp.nie wiem co wy macie u was w aptekach bo ja u siebie wiem co jest. więc jej mowie ze się sprowdzi więc przepisala espumisan na alkoholu.Skierowała nas do niej nasz lekarz stara znajoma ze szkoły która chciała się odwdzięczyć i dać jej zarobic

KIEPSKA WIZYTA BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBB

Przemiła osoba,kompleksowo zbadała moje dziecko i wytłumaczyła w języku zrozumiałym dla rodziców. Zleciła dodatkowe badania.Cieszę się bardzo,że trafiłam do pani doktor(dwie poprzednie opinie przeczytałam) i polecam innym rodzicom. Na razie byłam na jednej wizycie ale to nie jest ostatnia. U innego lekarza nie dowiedziałam się tyle przez rok co u pani doktor Jamrozik po jednej wizycie.

Pani doktor prowadzi moją córeczkę od 2 lat. Nasza córeczka urodziła się jako wcześniak z mnóstwem problemów chorobowych. Dzięki niej dowiedzieliśmy się wielu potrzebnych rzeczy,o których normalnie nie mielibyśmy pojęcia.Dzisiaj nasze dziecko normalnie funkcjonuje. Serdecznie polecam!!

Serdecznie polecam!!

lekarz z powolania nie mam zadnych bzastrzezen