dr n. med. Janina Kierat

Reumatolog

3,7

Super specjalista potrafi precyzyjnie postawić diagnozę, poza tym Pani Doktor jest przesympatyczną osobą o wysokiej kulturze osobistej.Więcej takich lekarzy i Polska była by krajem mlekiem i miodem płynąca !

i Polska była by krajem mlekiem i miodem
płynąca !

Beznadziejna lekarka.wymysli czlowiekowi chorobe jaka zaden inny lekarz nie potwierdza i co do niej sie przyjdzie to wciaka broszurke o chorobie .sama nie leczy a spycha do innych lekarzy nie slucha pacjenta ani nie patrzy na wazna dokumentacje jaka przyniesie.pacjent.niech idzie na rente ma juz swoj wiek.

Muszę powiedzieć, że Pani dr Kierat BYŁA dobrym reumatologiem i co do tego nie mam wątpliwości. Niestety każdy człowiek z wiekiem niedołężnieje co jest przykre ale i prawdziwe. Uważam że Pani dr powinna już nie leczyć, w końcu jest na emeryturze. Przepisała mi leki po których bardzo źle się czułam, informowałam o tym dwukrotnie ale i tak kazała mi to brać, mimo, że na ulotce również znajdowała się ulotka aby chorzy na gościec nie zażywali tego leku. Wszystkie objawy uboczne jakie były opisane na ulotce miałam, ale i tak to nie przekonało to Panią doktor. Odstawiłam więc sama leki i wszystkie objawy ustąpiły. Nawet zaprzyjaźniona z Panią dr Kierat, doktor dermatolog była zdziwiona że takie leki zostały mi przepisane. Z całego szacunku ale wiek niestety robi swoje, to już nie ten umysł.

Bardzo dobra lekarka.Trafnie postawiła diagnozę za co jestem niezmiernie wdzięczna pani doktor

Dzis mam 51 lat.33lata temu zachorowalam na gosciec postepujacy.Pani dr.Janinie Kierat,zawdzieczam to,ze do dzisiaj chodze o wlasnych silach,a rece chociaz zwyrodnione jeszcze wiele potrafia zrobic.Jestem bardzo wdzieczna i dziekuje za pierwsze decydujace 10 lat opieki. Danuta

Ciepła, życzliwa osoba. Wita się z każdym pacjentem. Uspokaja. Mądry lekarz. Bardzo polecam.