lekarz Janina Kobyłkiewicz-Dędek

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Pani doktor zawsze szuka przyczyn aby dobrze leczyć i wyleczyć.

Jest wspaniała. Mojego synka tylko Ona wyprowadziła na prostą a lekarzy, którzy próbowali bezliku. Tylko Pani doktor dziękujemy

Leczyłam się u tej Pani doktor wraz z rodzeństwem, a teraz leczę swojego synka i nie znam bardziej kompetentnego i godnego zaufania lekarza. Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi i rodzicami, a do tego obszerną wiedzę pediatryczną. W przypadku moim i mojej licznej rodziny zawsze stawiała trafne diagnozy. Planuję kolejne dzieci i nie wyobrażam sobie innego lekarza dla nich.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem. Do swoich pacjentów podchodzi indywidualnie i z sercem. Chodzę do niej z moją córeczką i nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego. Wiadomo, że dzieci nie lubią chodzić do lekarza ;) Ale do tego chyba każdy lubi ;p wiem, że to głupio brzmi. Ale Pani Kobyłkiewicz-Dędek jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam!

Super pediatra. Chodzilam do niej gdy bylam mala, a teraz chodze z moja coreczka. polecam!!

dobry pediatra dobrze leczy chodze z dziecmi od 10 lat i nie zmienilabym na innego lekarza

Super lekarz. Polecam wszystkim. Nasz synek ma 6 lat, w wieku 4lat chorował na zapalenie oskrzeli. Po wizycie u innego lekarza dostał antybiotyk i po 2 dniach było już na płucach. Pani doktor tylko raz badała małego i przepisała inny antybiotyk (oraz rezerwowe skierowanie do szpitala). Od 3 dni maił 40 stopni gorączki. Ale po kuracji Pani Kobyłkiewicz po 2 dniach było już znacznie lepiej. Polecam bo Pani doktor zna się na rzeczy.

Jest to bardzo kompetentny lekarz, godny polecenia pacjenta traktuje bardzo poważnie, jednocześnie z humorem co rozładowuje atmosfere nawet przy chorobie:)