lekarz Janina Kozicka-Gilowska

Ginekolog

Pani Doktor jest kompetentna i rzetelna. Poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzeba, tłumaczy wszystko prostym, zrozumiałym językiem i spokojnie, wyczerpująco odpowiada na pytania. Przeprowadza dokładny wywiad, wizyta przebiega w przyjaznej atmosferze. Badanie jest delikatne, bez żadnych problemów wykonuje cytologię i bada piersi. Jest bardzo sympatyczna. Za tak fachową opiekę Pani Doktor powinna liczyć sobie krocie jednak nie robi tego, bo swój zawód wykonuje z powołania. Serdecznie polecam, jestem niezwykle zadowolona i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza! Pani Doktor jest laureatką plebiscytu "Lekarz przyjacielem kobiety" organizowanego przez Twój Styl- to mówi samo za siebie !!

Wspaniała lekarka , ma super podejście do pacjentek . Na wszystkie pytania dr. Gilowska odpowie . Ginekolog - położnik nr 1 w Jeleniej Górze polecam wizyty u Pani doktor Gilowskiej .

Bardzo kompetentna pani doktor. Do każdego podchodzi indywidualnie, leczy kompleksowo zdaje sobie sprawę z tego, że każda dolegliwość jest ważna i bierze ją pod uwagę. Prowadziła dwie i moje ciąże. Zawdzięczam jej, że moje drugie dziecko przyszło na świat całe, zdrowe i o czasie. Polecam z pełną świadomością.

Bardzo sympatyczna Pani doktor. Ma powołanie do tego co robi. Opisuje chorobę i przebieg jej leczenia. Miałam kiedyś pewną chorobę Pani doktor szybko mnie wyleczyła. Polecam wszystkim nie zdecydowanym kobietom, aby przy wyborze lekarza wybrali właśnie Panią doktor. Ja jestem zadowolona.

polecam -jest doswiadczonym lekarzem ,wspanialym czlowiekiem,podczas wizyty w gabinecie niema bariery miedzy pacjentem i lekarzem ,mozna pytac o nurtujacy nas problem ,bo zawsze otrzymamy wyczerpujaca odpowiedz .Jest to lekarz naprawde z powolania ,szkoda ze tacy lekarze to juz wyjatki.Cenie doktor Gilowska za jej fachowosc i zrozumienie pacjetow.

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najcudowniejsza pani doktor,jaką kiedykolwiek poznałam!!!!

Najwspanialsza Pani Dr w Jeleniej Gorze .Zawsze jest dla Pacjenta MILA USMIECHNIETA sluzy fachowa porada .Polecam Najwspanialsza Pania DR Gilowska .

Najcudowniejsza pani ginekolog u jakiej kiedykolwiek byłam.W życiu nie zamieniłabym jej na żadnego innego lekarza,więc oby przyjmowała jak najdłużej...

jak najbardziej polecam pania doktor Gilowską, jest to lekarz kompetentny, taki u ktorego pacjentka nie czuje sie spieta czy zdenerwowana, polecam zarowno poczatkujacym pacjentkom jak i dojrzalym pania!

Rewelacyjna Pani ginekolog ! Nie zamieniłabym jej na żadną inną :) POLECAM !

Rewelacyjna Pani ginekolog ! Nie zamieniłabym jej na żadną inną :) POLECAM !

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jelenia Góra"?

Przychodnia Zabobrze
ul. Ogińskiego 1b