lekarz Janina Krajewska

Cudowna kobieta!!! Przyjmowała nas kilkakrotnie w szpitalu, opiekowała się naszym synkiem jak swoim. Informowała nas o wszelkich poczynaniach wobec synka,wynikach badań i reakcjach na leki jakie przepisywała.Będziemy zawsze wdzięczni za to,że robiła wszystko by nasz jeszcze w tedy niemowlaczek wyzdrowiał,modliła się nawet razem z nami by mu kikut pępowinowy odpadł:)))) pozdrawiamy i DZIĘKUJEMY

Po wizycie u Pani Doktor leczenie mojego syna odrazu nabralo tempa w odpowiednim kierunku, trafnie ocenila przyczyny, skierowala do odpowiednich specjalistow, minelo juz kilka miesiecy i zdrowie mojego syna wychodzi na prosta, POLECAM W 100%

Bardzo miła,kompetentna osoba.Leczyła moją córeczkę i dobrze zdiagnozowała chorobę.Mam 100% zaufanie do pani doktor i polecam wszystkim małym pacjentom:)Pozdrawiam.

Świetna, kompetentna pani doktor. Pani doktor bardzo pomogła mojemu synkowi, od razu postawiła poprawną diagnozę, świetnie dobrała leki. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do pacjentów. Jest lekarzem z powołania.