lekarz Janina Ławniczak

Tragedia brak kultury, brak kompetencji brak zrozumienia cos okropnego nie polecam. kobieta taka to horror

Rok temu pojawilam się u tej Pani z dolegliwościami jajników, zbadała mnie, powiedziala,że wszystko w porządku,więc skąd mój ból jajników? Nie dowiedziałam się. Na prośbę o pomoc w sprawie napięcia przedmiesisczkowego stwierdziła,że młoda jestem to sobie poradzę!! Mam 30 lat, o pierwszą ciążę walczyla, a zostałam potraktowana jak smarkula. Wizyta trwała z badaniem ok 5minut, czyli sprint. Teraz po ponad roku od owej wizyty, a prawie roku starań o drugie dziecko, okazało się na wizycie u innego lekarza, że mam policystyczne jajniki,a te dolegliwości byly od dawna,gdyby Pani dr Ławniczak na swojej wizycie wysłała się choć trochę, może już wtedy bym o tym wiedziała,a nie dopiero teraz rozpoczynała leczenie. Odradzam w stu procentach!!!!!

Dziś miałam już kolejną wizytę - wyleczona nadżerka, Pani Doktor bardzo miła, delikatna, reaguje na "boli", jestem zachwycona :) Wizyta spokojna, komfortowa, odpowiedzi na wszystkie pytania (nawet najgłupsze), a podczas badania miła rozmowa "o głupotach" żeby nie myśleć o sytuacji. Mimo wyjazdu na stałe do innego państwa z pewnością będę nadal chodziła do p. Ławniczak

Miałam problem ,trafiłam do dr Ławniczak. Pani doktor jest profesjonalistą, bardzo mi pomogła, jestem bardzo wdzięczna i tą drogą chciałam przekazać podziękowania. Jest to bardzo miła i sympatyczna osoba, bardzo delikatna, polecam osobom młodym i wstydliwym.

Pomogła usunąć mi nadżerkę bez większej ingerencji gdy inni kazali wyciąć mi wszystko co się da.Gorąco polecam