lekarz Janina Lipińska

Ginekolog położnik, USG

2,9
2,7
2,9

Wspaniała Pani Doktor, empatyczna, cierpliwa, profesjonalnistka w swoim zawodzie. Polecam z całego serca ❤️

Nie polecam tej lekarki koszmar nie uprzejmą nie delikatna coś strasznego że tacy ludzie pracują i są dopuszczani do pacjentek. Przez jej badanie urodziłam wcześniaka skrajnego wcześniaka . Po zbadaniu na sali na zwykłym łóżku po rozszarpanie szwu który był na szyjce i zalaniu się krwią lekarka stwierdziła memlajac krew na rękawiczce że i tak się urodzi i tak i że mają mi ten szew zdjąć,gdzie inni lekarze od przyjęcia mnie nie badali tylko USG bo byłam w bólach o starali się wyciszyć poród ale nie udało się przez tą kobietę... Trauma zostanie na długo. Nie polecam odmawiajcie badań przez tą kobietę jeśli można ją tak nazwać.

Dramat, kobieta nie miła, nie pomocna. Uważa ze rządzi się swoimi prawami. Badania bolesne i chamskie odzywki do pacjentek.

Nie polecam Pani doktor, nie wierzy w objawy pacjentów i na siłe wmawia swoje przekonania.................

Pani dr Lipińska jest świetnym fachowcem , bardzo kompetentna i rzeczowa, starannie prowadzi wywiad i ustala leczenie . DZIĘKI NIEJ ŻYJĘ!!! Nie doznałam żadnej przykrości o której piszą inne Panie, oczywiście niektóre badania nie są przyjemne ale chyba gdybyśmy były zdrowe to pewnie byłyby inne... Tak zawsze odpowiada na telefon ...i pamięta przypadek co jest bardzo rzadkie u lekarzy , którzy przyjmują tuziny pacjentów. U MNIE MA 6 NIE TYLKO 5! POLECAM !!!

Bardzo rzeczowa i rzetelna lekarka, wiedza, profesjonalizm, a zwłaszcza sposób wysławiania się tej Pani zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Zupełnie nie wiem, skąd kilka drastycznie nieprzychylnych opinii. Być może dlatego, że Pani doktor nie toleruje tandety

Pani Doktor jest świetna specjalistka, delikatna, konkretna, fachowo, zrozumiale i cierpliwie odpowiada na pytania. Jestem pacjentka od prawie 5 lat, za mna właśnie druga ciąża. Obydwie prowadzone pod czujnym okiem za co jestem bardzo wdzieczna. Radzę nie czytać negatywnych opini tylko się samemu przekonać. A pacjentki ze szpitala powinny mieć świadomość, że to nie hotel 5 gwiazdkowy i nikt nie będzie nad nimi niewiadomo jak skakał.

Podpisuję się pod opinią większości poprzedniczek: jest to lekarka niegodna zaufania.Okropnie odnosi się do pacjentek, traktuje je przedmiotowo.Chamska,złośliwa i opryskliwa. Mam też wątpliwości co do jej kompetencji.Nie zdecydowałabym się na kolejne spotkanie z nią.Stanowczo nie polecam.

Szłam z dusza na ramieniu po przeczytaniu niektórych komentarzy i z tym co będzie mi robione ,a wyszłam uśmiechnięta po badaniu kolposkopowym mimo ze badanie mało przyjemne to poleciła bym Panią doktor każdemu. Niesamowita kobieta i lekarz konkretna wszystko mówiła co robi uspokoiła... wytłumaczyła... Uśmiechnięta pożartowała dzięki czemu rozluźniła atmosferę. Odbiera telefony dzięki czemu można zawsze zadać pytanie Omówiła wyniki bardzo szczegółowo dzięki czemu łatwiej było zrozumieć diagnozę wyjaśniła co będzie robione i jak dzięki czemu jestem spokojniejsza POLECAM !!!!

Omówiła wyniki bardzo szczegółowo dzięki czemu łatwiej było zrozumieć diagnozę
wyjaśniła co będzie robione i jak dzięki czemu jestem spokojniejsza
POLECAM !!!!

Pani dr prowadziła moją 1 ciążę -bardzo polecam! udało mi się że również była podczas porodu. polecam każdemu, kto szuka dobrego ginekologa!