lekarz Janina Orman-Bełch

Internista, Reumatolog

Pani Orman to lekarz z powołania. Korzystam z jej porad i leczenia już od ładnych kilku lat. Nigdy się nie zawiodłem. Zawsze uzyskałem właściwą pomoc. Ale nie chodzi jedynie o wiedzę medyczną. Pani Doktor nie szkoda jest czasu, na wytłumaczenie pacjentowi, co mu dolega i jak będzie przebiegało leczenie. Owszem, przed gabinetem dość często jest kolejka pacjentów, ale to tylko dlatego, że Pani Orman naprawdę uważnie wysłuchuje tego, co sprowadza do Niej pacjenta, a potem rozmawia o problemie i jasno tłumaczy. Poza tym kolejka świadczy też o tym, że ludzie chcą do Niej przychodzić i chętnie wybierają tę Panią Doktor jako swojego lekarza rodzinnego. Oby publiczna służba zdrowia miała więcej lekarzy takich jak Pani Orman, którzy nie traktują pacjenta wyłącznie przedmiotowo.

Pani doktor jest zasze bardzo uprzejma.Nie wydaje diagnozy bez badań,ma dobre relacje z pacjentem ,wzbudza zaufanie , jest lekarzem specjalistą kompentnym .

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch. Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt. Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte u Pani dr Orman-Bełch.

Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani dr Orman-Bełch.
Z wizyt w gabinecie , diagnostyki i prowadzonego leczenia
jestem bardzo zadowolony. Efekty prowadzonego procesu leczenia
i wskazówki o konieczności rehabilitacji dały bardzo dobry efekt.
Polecam wszystkim potrzebującym leczenia reumatologicznego wizyte
u Pani dr Orman-Bełch.

Wizyta w gabinecie dr Orman uświadomiła mi jak wspaniałym lekarzem jest Pani Orman.Wytłumaczyła dokładnie proces diagnozawania i leczenia.Polecam potrzebującym tego lekarza na przyszłość.

na przyszłość.

Bardzo miła , a przede wszystkim kompetentna.Rozpoznała mi chorobe z ktora inni mnie diagnozowali bezskutecznie kilka miesiecy. Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Pacjentka z Przystajni woj. słaskie.

Lecze sie u Pani dr.Orman 16 lat i nie zamieniła bym jej na innego lekarza,jest wspaniała jako lekarz i jako osoba.Polecam wszystkim chorym.Pozdrawiam Panią doktor.MR

TAKICH LEKARZY BRAKUJE I W OLESNIE I W OKOLICY , WSPANIALA PANI DOKTOR WYJASNILA MI WSZYSTKO CO NALEZALO POSWIECILA NAPRAWDE DUZA CZASU MI I MOJEJ CHOROBIE. TERAZ MOGE POWIEDZIEC ZE JEST WSPANILYM LEKARZEM , BRAKUJE TAKICH LEKARZY. POZDR. PANIA I ZYCZE DUZO ZDROWIA.

TERAZ MOGE POWIEDZIEC ZE JEST WSPANILYM LEKARZEM , BRAKUJE TAKICH LEKARZY.
POZDR. PANIA I ZYCZE DUZO ZDROWIA.

Nie mam zadnych zastrzezen jestem b.zadowolona lecze sie kilka lat , z bardzo dobrym efektem , polecam dr Orman innym chorym.

Nie mam zadnych zastrzezen jestem b.zadowolona lecze sie kilka
lat , z bardzo dobrym efektem , polecam dr Orman innym
chorym.

Kompetentna z duzym doswiadczeniem i wiedza,przyjezdzam z woj.slaskiego , i ani mysle zmienic lekarza.

Kompetentna z duzym doswiadczeniem i wiedza,przyjezdzam
z woj.slaskiego , i ani mysle zmienic lekarza.

Kompetancja i fachowosc to cechy jakimi w swojej pracy kieruje sie Pani dr Janina Orman-Bełch.Pozdrawiam i zycze duzo zdrowia. Pacjentka z Dobrodzienia.

Pacjentka z Dobrodzienia.

Wciąż poszukujesz "Internista Olesno"?

ZOZ Dąbrowa Tarnowska
ulica Szpitalna 1
33-200 Dąbrowa Tarnowska
NZOZ Centrum Zdrowia Tuchów
ulica Szpitalna 1
33-210 Olesno
NZOZ " ReMed"
583F
32-825 Borzęcin
Miejskie Centrum Stomatologiczne Sp. z o.o.
OS. OSIEDLE 25-LECIA PRL 3A

ulica Kościuszki 7a/7
Zespół Opieki Zdrowotnej w Oleśnie
ulica Klonowa 1
46-300 Olesno
Ewa Drop-Kubów Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Spec - Med."
Osiedle Młodych 8
46-250 Wołczyn