lekarz Janina Radzicka-Szymańska

2,9
2,9

Gorąco polecam. Przy podejrzeniu ciąży pozamacicznej była w ciągłym kontakcie telefonicznym. Prowadziła potem mój dwie ciąże z powodzeniem. Proponowała żeby zamiast chodzić prywatnie, zapisać się na Fundusz. A tam była równie miła i rzeczowa.

Zdecydowanie polecam, Pani Szymańska prowadziła moją ciąże i mam teraz śliczną córeczkę. Bardzo fachowo podchodzi do pacjenta, można umówić się na wizytę w dogodnym terminie.

najlepszy ginekolog jakiego spodkalam:) prowadzilam moje 2 ciaze i wszystko bylo super serdecznie polecam:)

najlepszy ginekolog jakiego spodkalam:)
prowadzilam moje 2 ciaze i wszystko bylo super serdecznie polecam:)

Bardzo dobry lekarz.Dzięki jej ciężkiej pracy mam 18 letniego brata ,ktoremu nie dawano szans najpierw na poczęcie potem na przezycie.

odradzam wizyty u tej pani, Gdy poszłam do niej z męczącymi upławami (to była moja pierwsza wizyta u ginekologa)ledwo mnie zbadała i oczywiście nie spytała czy jestem dziewicą. Zamiast pomocy lekarskiej otrzymałam tylko rade, żeby się dokładniej myć co jest nie dorzeczne, ponieważ dbam o higiene. Dzięki tej pani od 1,5 roku lecze grzybice pochwy. mój stan jest na tyle powazny że nie pomagają już żadne leki. Gdyby ta pani była kompetentna to napewno by do tego nie doszło. Wszystkim paniom serdecznie odradzam

brak słów. Jedyne co liczy się to pieniądze i wtedy jest bardzo miła. Typowa mentalność Kalego.

Podczas prywatnej wizyty była bardzo uprzejma, jednak gdy poszłam do niej na kase chorych to juz nie była taka miła. Chodziłam do Niej w ciąży . Skierowała mnie do szpitala o 3 miesiace za późno.

Chodziłam do Niej w ciąży . Skierowała mnie do szpitala o 3 miesiace za późno.

Zdecydowanie polecam. Wykazuje się przyjaznym podejściem do pacjenta, bardzo elastyczna w kwestii czasu- odbiera telefony w soboty i święta umawia się na dogodne dla pacjenta terminy. A przede wszystkim się stara. Prowadziła moje dwie ciąże które zakończyły się pomyślnym finałem. Przy wizytach zawsze mógł być obecny mąż.

miałam niemiłe spotkanie z tą panią dr na szczęście to było dawno bo 24lata temu ale takie spotkania się pamięta na całe życie choć według przysłowia "czas goi rany"mój syn miał by teraz 23lata.

Podczas wizyty w przychodni niestety odniosłam wrażenie, że jestem niemile widzianym "gościem", zostałam potraktowana "z góry", zero tłumaczenia istoty choroby i planu leczenia, leki hormonalne (nie antykoncepcyjne) zlecone bez wykonania podstawowych badań. Podobno podczas wizyt prywatnych podejście tej pani zmienia się diametralnie - jednak nie miałam odwagi sprawdzić :/