lekarz Janina Ratnicka-Klimaszewska

Endokrynolog

Po prostu brak mi słów żeby wyrazić kompetencje,podejscie do pacjenta tej Pani Doktór. polecam każdemu,kto tak jak ja długo już leczy się,a lekarze nie potrafią mu pomóc,każdemu kto chce być wreszcie wysłuchany przez kompetentnego lekarza. W Jej gabinecie nie będziecie poganiani,znajdziecie tu konkretną pomoc wykształconego lekarza z świetnym podejściem do pacjenta

Znakomita kobieta,ciepły człowiek,czułam się u pani doktor,jakbyśmy znały się od wielu lat,chociaż byłam pierwszy raz.Kompleksowa opieka ginekologiczna i endokrynologiczna.Pani doktor traktuje pacjentkę,jak kogoś z kim można podjąć dyskusję,a nie narzucać, bez wyjaśnienia, swoje koncepcje leczenia.Nie spotkałam się nigdy wcześniej z takim lekarzem.Bardzo polecam.

bardzo milo chodzi się do doktor Ratnickiej- jst niezwykle kompetentna i potrafi idealnie dobrć metode do przypadku. Ja mam Hashimoto skrzyowane z PCO i do tego wadę serca. Dzięki Pani doktor jestem nie tylko szczupła, mam energię zyciową ale i nie przszkadza mi moja choroba. Gorąco polecam.

Polecam tego lekarza. U Pani Ratnickiej leczę się od 7 lat. Jest osobą bardzo kompetentną, troskliwie podchodzącą do pacjenta i w sposób rzeczowy potrafiąca wytłumaczyć problemy chorobowe. Mam do niej duże zaufanie. Polecam szczególnie kobietą leczącym się na policystyczność jajników.

Polecam . Lekarz naprawdę przejmujący sie pacjentem. Tylko długo czeka się na pierwszą wizytę. Potem już jest ok.

Zdecydowanie polecam,świetna kobieta,miła ,rzeczowa ,konkretna i bardzo wczuwająca się w sytuację pacjentki.Czułam się pierwszy raz potraktowana kompleksowo,ale nieprzedmiotowo.

Świetny lekarz!Korzystam z usług Pani Ratnickiej-Klimaszewskiej od prawie 10 lat. Jest to osoba bardzo kompetenta, która kompleksowo podchodzi do pacjenta, jest bardzo dobrym lekarzem.