lekarz Janina Suchowska

Endokrynolog

2,9

Szkoda ze endokrynolog dr Janina Suchowska nie przyjmuje juz w przychodni przy Ul. Ilzeckiej. Teraz czeka sie miesiacami na wizyte i badania - co to za leczenie obywateli !! Nie ma do kogo isc !!. Byla i jest dobrym , kompetentnym lekarzem z duza wiedza fachowa oraz kompleksowym podejsciem do chorego pacjenta i uczciwym czlowiekiem o wysokim morale. Dzis wielu pacjentow nie stac na prywatne wizyty i badania ! W przychodni powinno byc wiecej endokryno logow .

Według mnie pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą.Mam do niej zaufanie , nie spotkałam się z nieuprzejmością z jej strony.

Jestem pacjentka doktor Janiny Suchowskiej od wielu lat. i z pelnym zaufaniem poddaje sie jej leczeniu. Mam podwojne obywatelstwo i moge wybierac gdzie mam sie leczyc . W mojej opinii jest Ona lekarzem z prawdziwego zdarzenia, kompetentnym o glebokiej wiedzy medycznej i wielkim sercu i humanitaryzmie.

Jestem pacjentką pani doktor od wielu lat. Jestem zadowolona z prowadzonego leczenia, pani doktor zawsze znajdzie dla mnie czas. Nigdy nie spotkałam się z nieuprzejmością w stosunku do mnie. Osobiście uważam , że jest lekarzem godnym polecenia.

Zgadzam się z opiniami poniższymi są 100% prawdziwe. Pani dr jest osobą przede wszystkim spóźnialską. Przychodzi jak jej się podoba a pacjenci czekają pod drzwiami ponad godzinę na jej przyjście. Na wizycie nie można dowiedzieć się niczego, trzeba pytać choć na pytania nie zawsze Pani dr odpowiada a jeśli już to z ogromnym trudem i wyniosłością! Mam wrażenie jakbym jej okropną krzywdę zrobiła zadając pytane i wtedy staje się arogancka. Poza tym gdy zleca badanie tsh Pani dr narzuca by zrobić je tylko w szpitalu w ostrowcu, gdyż Pani dr uważa, że inne laboratoria są niewiarygodne! Absurd! Więc rzeczywiście jeśli ktoś leczy się u niej spoza miasta - współczuję mu gdyż straci masę czasu na dojazdy, czekania i robienie badań zazwyczaj na własną kieszeń gdyż Pani dr nie lubi wypisywać badań na NFZ. Co za czasy...

Lekarka ta leczyła mnie przez ok.6 lat, przez cały ten czas przepisując mi jodit. Nie zleciła wykonania żadnych badań hormonów. Dopiero po 6 latach wykonała mi badanie krwi. Wynik był okropny. Z niedoczynności tarczycy stała się nadczynność. Dlatego przepisała mi metizol. Byłam zrozpaczona, czy tak zachowuje się kompetentny lekarz? Zmieniłam lekarza, odrzuciłam leki. Powoli mój organizm wracał do normy. Teraz mija 5 lat, odkąd nie przyjmuję żdnych leków. Miesiączka mi się wyregulowała, ale pojawił sie nowy problem żylaki i problem z owłosieniem, którego raczej już nie zwalczę. Zaznaczam,ze mam dopiero 22 lata. Obawiam się, że jest to wynik leczenia tej o to pani.Kompletnie straciłam zaufanie do lekarzy.
Ania

odradzam wszystkim niekompetentna osoba nie miła ciągle narzeka spóźnia się i wywyższa na zadanie pytanie rzadko odpowiada i podnosi głos naprawdę odradzam wszystkim

naprawdę odradzam wszystkim

niepolecam !arogancka nieprzyjemna standardowa wizyta nic nic sie niedowiedzialam