lekarz Janina Szafron-Michalik

Alergolog

Cudowna Pani Doktor. Zaufanie do diagnozy pełne,uprzejma z idealnym opodejsciem do Dziecka i Rodziców

Leczę u niej córkę od urodzenia, tj 3 lata. Ma alergię na białko. Niestety pomimo diety, stosowania drogich leków, alergia przekształciła się w wziewną. Pani doktor raz chwaliła, raz ganiła, czasem sama nie pamiętała co mówiła wcześniej. Ogólnie za mało czasu poświęca pacjentowi.

godna polecenia. Konkretna, rzeczowa. Bardzo nam pomogla. Wrocimy napewno :)

godna polecenia. Konkretna, rzeczowa. Bardzo nam pomogla. Wrocimy napewno :)

zdecydowaniee nieeeeeeeee polecam!naprawde

zdecydowaniee nieeeeeeeee polecam!naprawde

Jadąc na wizytę do pani doktor dziecko w samochodzie zasnęło. Koniec podróży oznaczał koniec drzemki - była to pora wczesnego popołudnia, czyli czas w którym zwykle dziecko śpi. Syn był marudny po rozbudzeniu. W poczekalni odczekaliśmy swoje, na tej wizycie miały być przeprowadzone testy alergiczne. Syn kręcił się na kolanach i trochę marudził. Pani doktor powiedziała, że rozwydrzonego dziecka badać nie będzie, że ona potrzebuje spokoju w gabinecie, że mam z dzieckiem iść do psychologa a w ogóle to moja wina, że dziecko mnie nie słucha gdy mówię mu delikatnie "ciiichutko". Syn miał dwa lata. Moje tłumaczenie, że jest rozbudzony, że zasnął w samochodzie, że to pora drzemki - pogorszyły sytuację - pani doktor wyraźnie się oburzała, denerwowała. Często podkreślała, że jest zmęczona i schorowana. Szybko - bez badania dziecka przepisała leki na astmę - te same co na wcześniejszej wizycie, nie pytając o stan, czy się polepszyło, czy w ogóle je stosujemy, czy wszystko w porządku, czy mały nie miał znowu obturacji itp. Nic - zero zainteresowania chorobą, za to mega oburzenie, bo dziecko wierciło się na kolanach i trochę marudziło. Kazała przyjechać gdy dziecko zacznie mnie słuchać.
Czy tak powinien zachowywać się lekarz dla DZIECI? I leki bez zbadania... już nigdy więcej. Nie polecam.

Nie jestem zadowolona z leczenia moja 3 letnia córka ma skaze białkowa pani doktor perzepisała jej m.i. singular brała go 6 tyg. maiła diete a dalej miała wysypke. Od tygodnia nie bierze leku wysypka na ciele znika i co do testów co miała robione terz niechce mi sie wierzyc a kosztowały mnie 100zł

Polecam każdej matce spotkać na swojej drodze takiego lekarza. To dzięki Pani doktor moja 13 letnia córka jest w stanie uprawiać sport bez zawalania jej niewiadomo jaką chemią !!! Mi zajęło bardzo dużo czasu znaleźć dobrego lekarza - było ich około 6 :( a takim właśnie jest Pani dr Michalik. Muszę jeszcze dodać że mamy około 20 km do gabinetu ale to i tak nie jest problem kiedy zdrowie dziecka jest najważniejsze

nie jestem lekarzem wiec nie napisze czy jest kompetentna lekarka czy nie. wiem tylko ze po 2 latach leczenia moj stan sie pogorszyl, nabawilam sie astmy ale za to stan mojego konta znacznie zubożal. w tej chwili szukam innego lekarza, który podejdzie do sprawy kompleksowo.

Kiedyś i ja chodziłam z dzieckiem do tej pani,po jakimś czasie zdałam sobie sprawę,że we wszystkich dzieciach widzi alergików. Moje dziecko dusiło sie w nocy,nie wiedziałam co mam robić zadzwoniłam a ona powiedziała,że przejdzie,mam sie nie martwić i zrobić pieprzone inhalacje. Po jakimś czasie na skrze mojego syna zaczęła pojawiać się wysypka(zgiecia łokci,w kolanach ,pachwinach)swędząca nie do wytrzymania,oczywiście pani doktor wymyslała róznego rodzaju balsamiki,kremy,płyny do kapania. Znikało na krótko.Wypisałam się .O szczepionkach 3 w 1 nie wspomnę,oczywiście kasa dla niej z przepisywania. Drogie panie z biegiem lat a moje dziecko ...

Drogie panie z biegiem lat a moje dziecko ma juz 9 lat doszłam do wniosku (chyba trochę za późno)że ta alergia to nic innego jak tzw"robaki w naszym organiźmie" więc odrobaczcie swoje dzieci,podawajcie naturalne preparaty aloes,cytryna i przestańce w końcu walić w wasze dzieci po kilkadziesiąt szczepionek,kąpanie tylko w oleju z pestek winogron a nie balsamach chemicznych.
Wszystko zniknęło.Skóra nawilżona,żadnych wysypek itp.
Tak więc drogie panie do dzieła!!

gdy byłam mała przepisała zastrzyki dla dorosłego i o mało nie poszłam na drugi świat a znajomy był jej królikiem doświadczalnym testowała na nim leki i teraz ma astmę chore serce itd.