lekarz Janina Szafron-Michalik

Alergolog

Mam wiele zastrzeżeń do traktowania przez panią doktor pacjentów chodzących nieprywatnie. Jest protekcjonalna, mówi niby w miły sposób ale widać ze chce jak najszybciej zakończyć wizytę, bardzo się spieszy przez co trzeba ją kontrolować bo zapomina wypisać na recepcie leki które każe brać, zapomina napisać jak dawkować, np nie napisze przy dwóch lekach do kiedy je brać a przy reszcie już tak, trzeba po wyjściu z gabinetu dobrze obejrzeć receptę i wypisane zalecenia żeby się nie wracać z apteki albo nie dzwonić już z domu do przychodni :/ W gabinecie nie ma czasu żeby zadać jakieś pytania czy się poradzić bo pani doktor tak się spieszy że zaraz po badaniu mówi z uśmiechem "no to pa pa" DOSŁOWNIE więc w takiej sytuacji pozostaje tylko odpowiedzieć pa pa i wyjść. Śpieszy się bo ZAWSZE ma bardzo duże opóźnienie przez to że w godzinach gdzie ma zapisanych pacjentów na fundusz przyjmuje tez prywatnie. Jak ktoś zadzwoni i chce się umówić prywatnie to przyjmie zawsze bez czekania bo wciska takiego pacjenta pomiędzy tych nieprywatnych. Ale prywatnie to całkiem inna bajka byłam też kilkakrotnie: pani doktor ma mnóstwo czasu, doradzi, dopyta, pożartuje, to nic ze w poczekalni czekają malutkie dzieci czasem półtorej godziny, pani doktor dla prywatnych pacjentów ma zawsze czas i nigdy nie zasugeruje ze mają wyjść nawet jak pacjent sie rozgaduje o dupie maryni :/

Nie znamm drugiego takiego lakarza. Jest wspaniała, brak słów do oceny. polecam wszystkim z czystym sumieniem, leczyłem się u wielu, lecz Ona jest niepowtarzalna, najlepsza w tym, co robi i do tego zawsze znajdzie czas na zwykłą ludzką rozmowę. Alergicy walcie do Niej drzwiami i oknami. Pomoże Wam i zniweluje skutki choroby. Przemo

Przemo

Jak co zimę mój stan pogarszał się stale mimo dorywczego leczenia się oraz antybiotyków. Nie wiedziałem już co stosować do mycia a moja dieta opierała się na mglistych wsopmnieniach z rozmów z innymi lekarzami + komentarzami z forum dla Atopików. Panią Doktor poleciła mi przyjaciółka twierdząc, że jak nikt nie poradzi to ona poradzi. I rzeczywiście, dokładne wytłumaczenie, leki, lektura pisemka a przede wszystkim dieta, sprawiły że PO TYGODNIU moja SKÓRA była CZYSTA! POLECAM PANIĄ DOKTOR JAKO NAJLEPSZEGO -z wielu przeze mnie odwiedzonych -LEKARZA! Jedyny problem - Pani Doktor podła ...

Jedyny problem - Pani Doktor podła mi swój nr który według osoby która odebrała, był zły. Podobno wielu już do niej dzwoniło.

Pani doktor jest przemiłą i kompetentną osobą. Nie wyobrażam sobie leczyć się u kogoś innego. Jeszcze nigdy się nie pomyliła i napewno nie wywołała u nikogo astmy....no chyba , że astma jest zaraźliwa....wiele razy pomogła mi w sprawach osobistych, gdy miałam problemy. O ile wiem , dostała 2 nagrodę na Lekarza Niezwykłego , więc to o czymś świadczy. POLECAM !

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, uprzejma. Leczy nie tylko swoich małych pacjentów, ale ich rodziców także i to nie tylko alergicznie. Kocha to co robi i wydaje się, że bez pracy nie może żyć.Serdecznie polecam.

W 100% polecam Panią Michalik jest naprawde wspaniałym lekarzem- lekarzem naprawde z powołania (kocha to co robi- co zresztą widać). Ośmiel się stwiedzić, że nie ma drugoego tak wsapniałego lekarza. Jest zawsze uśmiechnięta, pogodna i gotowa do pomocy w każdej chwili, niezależnie od dnia czy godziny. Całkowicie poświęca się swoim pacjętom:) Mi naprawde pomogła za co bardzo bardzo dziękuje:)

W 100% polecam Panią Michalik jest naprawde wspaniałym lekarzem-

Opisując tą świetna panią doktor zawsze wszystkim mówie, że oprócz tego, że jest wpaniałym lekarzem to jest też wspaniałym człowiekiem. Zawsze znajdzie dla Ciebie czas, byłam w potrzebie w niedziele o 22 i też mnie przyjeła w swoim domu z moją chorą córeczką, jest naprawde świetnym lekarzem. Chodzimy całą rodziną do pani doktor już od 10 lat i polecę ją każdemu;)

Zawsze znajdzie czas i nie jednokrotnie pomogła mi jak już było ciężko przez moje zaniedbanie choroby. Jest moim lekarzem od bardzo dawna i złego słowa nie powiem bo w Pszczynie to jestem pewny tak dobrego wyrozumiałego i kompetentnego lekarza to ze świecą szukać. Co do porad przez tel. to wydaje mi się że skoro komuś się tyłka z domu nie chce ruszyć to są potem skutki Pani doktor nie leczy przez tel. pacjenta trzeba widzieć i zawsze jak zadzwonię to i tak muszę się pojawić diagnozy na odległość nie da ...

Co do porad przez tel. to wydaje mi się że skoro komuś się tyłka z domu nie chce ruszyć to są potem skutki Pani doktor nie leczy przez tel. pacjenta trzeba widzieć i zawsze jak zadzwonię to i tak muszę się pojawić diagnozy na odległość nie da się postawić i recept przez tel. nie da się wypisać

CHODZIŁAM DO RÓŻNYCH ALERGOLOGÓW, ALE PANI MICHALIK JEST WYJĄTKOWA. DOWIEDZIELIŚMY SIĘ TYLE RZECZY NA TEMAT ALERGII I ASTMY U MOICH MAŁYCH DZIECI, CZEGO NAM NIGDY NIE POWIEDZIELI ANI W INNYCH PORADNIACH ANI W SZPITALU SANATORYJNYM W ISTEBNEJ. MÓJ SYN JUŻ PRZESZŁO DWA MIESIĄCE CHODZI DO PRZEDSZKOLA, A PRZEDTEM CO DWA TYGODNIE BYŁ CHORY. MĘCZYŁ GO KASZEL, ŻE AŻ DUDNIŁO. PO DWÓCH DNIACH PODANIA LEKU KASZEL MINĄŁ. W INNYM PRZYPADKU BYŁOBY TO JUŻ ZAPALENIE OSKRZELI. DZIĘKUJĘ PANI DOKTOR,ZA SPOSÓB LECZENIA, ZA WSKAZÓWKI, KTÓRYCH MUSIMY PRZESTRZEGAĆ A KTÓRE NAPRAWDĘ MAJĄ OGROMNE ZNACZENIE W W ZAPOBIEGANIU ATAKÓW ASTMY. OSOBIŚCIE JESTEM ZADOWOLONA I Z CAŁEGO SERCA POLECAM

Polecam jako mama małych alergików. Leczymy się prywatnie, ale długie kolejki pacjentów "na fundusz zdrowia" tylko potwierdzają, że dr Michalik to świetny lekarz