Janina Szponarska

Lekarz rodzinny

2,5
2,5

Porażka!!! nie polecam! w ogóle nie kompetentna kobieta! Bo lekarką ją ciężko nazwać. E.N.

E.N.

nie polecam, bardzo nieuprzejma, nie ma czasu dla pacjenta, duże problemy z rejestracją do lekarza

Jestem bardzo zadowolona! Pani doktor ma bardzo miłe podejście do pacjentów, zawsze kompetentnie podchodzi do problemów. Nigdy nie zmieniłabym lekarza, jestem naprawde zadowolona i wdzięczna! Bardzo mało lekarzy poświęca pacjentom tyle czasu ile Pani doktor!

Pani dr. Szponarska to najlepszy lekarz rodzinny w LB dba o dobro pacjenta zawsze bardzo dobrze tłumaczy rodzaj choroby jej przebieg i dawkowanie leków jakie zaleca . Nie powierzyła bym moich dzieci nikomu innemu !!!!!!!!

nie polecam.nieuprzejmośc w stosunku do pacjentów

nie polecam.nieuprzejmośc w stosunku do pacjentów

Nie polecam, zmieniłem na innego,bo najlepszy tu jest pacjent z anginą, albo który przychodzi po receptę i to nie zawsze. należałoby juz iść na emeryturkę