dr n. med. Janina Walczyńska

Stomatolog

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Absolutnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor to świetny specjalista. Szybka i trafiona diagnoza, skuteczne leczenie- to wszystko czego oczekuje się od lekarza. Jednak pani doktor daje coś więcej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, choć pacjentów jest sporo poświęca dużo czasu, by wszystko dokładnie wyjaśnić i rozwiać ewentualne wątpliwości. Z pierwszej wizyty wyszłam wyposażona w zestaw artykułów dotyczących mojej dolegliwości. Widać, że leczenie to jej pasja a nie sposób na zbici fortuny. Nie podałam kosztu wizyty, ponieważ pełną kwotę zapłaciłam tylko 1-2 razy (moje leczenie wymagało kilku wizyt). Przy diagnozie ...

Absolutnie najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pani doktor to świetny specjalista. Szybka i trafiona diagnoza, skuteczne leczenie- to wszystko czego oczekuje się od lekarza. Jednak pani doktor daje coś więcej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, choć pacjentów jest sporo poświęca dużo czasu, by wszystko dokładnie wyjaśnić i rozwiać ewentualne wątpliwości. Z pierwszej wizyty wyszłam wyposażona w zestaw artykułów dotyczących mojej dolegliwości. Widać, że leczenie to jej pasja a nie sposób na zbici fortuny. Nie podałam kosztu wizyty, ponieważ pełną kwotę zapłaciłam tylko 1-2 razy (moje leczenie wymagało kilku wizyt). Przy diagnozie (błyskawicznej swoją drogą) pani dr stwierdziła, że nie napracowała się, więc wzięła połowę ceny, podobnie przy wizycie kontrolnej. Czasami miałam wrażenie, że pani dr sama wyszukuje powodów by nie brać ode mnie pełnej kwoty (raz nawet za wizytę nie zapłaciłam w ogóle). Ponadto jeśli było coś co można było zrobić na kasę chorych (nie w ośrodku pani dr) byłam o tym informowana. Życzyłabym sobie takiego zaangażowania i serca do pacjentów od każdego lekarza.

Wady? Jest jedna- kolejki. Mimo iż na wizytę umawia się na konkretną godzinę, trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ zdarzało mi się spędzić ponad godzinę w poczekalni. Jednak za taką jakość leczenia jestem w stanie to zaakceptować.

Gorąco polecam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość

Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat