lekarz Janina Wiącek-Polańska

1,3
1,3

Szczerze nie polecam. Bardzo nie miła, zwracała się do mnie per "Ty". Trzeba walczyć o skierowanie na podstawową morfologię, dokładnego badania glukozy nie dostałem. Badanie na TSH (które kazał zrobić lekarz leczący mojego ojca - mogę mieć podobne problemy), uzyskałem po jakiś 10 minutach awantury. Jedyne wyjście to zmiana lekarza.

Zupełnie zgadzam się z opiniami autorów komentarzy, nic dodać nic ująć. Szkoda zdrowia i czasu na wizyty w gabinecie Tej Pani, Na szczęscie w dzisiejszych czasach można zrezygnować z takiego lekarza, który nie pomaga a wręcz przeciwnie. Szczególny nacisk na nieuprzejmość i brak empatii.

Szczególny nacisk na nieuprzejmość i brak empatii.

Bylam u pani lekarki z bozej łaski, ponieaz miala zastępstwo za inna pania doktor. Niestety niemile się rozczarowalam, kiedy wyprosila mnie z gabinetu poniewaz miala prywatny telefon. Niemiła, nieuprzejma, siedząca jakby za karę. Na moje dolegliwości odpowiedziała, ze tak bywa.. Nie radzę,szkoda czasubi nerwów na tak niemiła osobę! Mam nadzieje , ze to przeczyta i zacznie sie bardziej starać !

Traktuje pacjenta z góry, jest zimna, niemiła. Jak człowiek troche poczyta o swojej chorobie to wie zdecydowanie więcej od tej Pani lekarz... Nie polecam. Poza tym na forach medycznych jest o niej sporo....

Wciąż poszukujesz "Lekarz medycyny pracy Szczecin"?

Renata Mackiewicz

Wyszyńskiego 32-34