lekarz Janina Wojtasik

Nie mogę zgodzić się z taką opinią jak poprzednia. Pani doktor jest zawsze miła, dokładna i przed badaniem przeprowadza wywiad z pacjentem, niestety często sama siebie pośpiesza, ponieważ ma świadomość ilu pacjentów czeka przed gabinetem. Będąc w gabinecie widziałam jaka sterta kart chorobowych pacjentów leżała na biurku. A niestety jest to badanie oka, więc pośpiech nie jest wskazany - trzeba zrobić to profesjonalnie i taką profesjonalistką jest Pani doktor, a pośpiesza tam gdzie musi i może.

Moim zdaniem poraźka, jak lekarz może powiedzieć niech się pani szybciej zdecyduje bo kolejka duża jest za pania. Myślałam że czasy komunistyczne juz mineły ale chyba nie u tej pani lekarz. Ja byłam pierwszy raz u okulisty i jeszcze żaden inny lekarz tak mnie nie traktował.