lekarz Janina Zahradnik-Bilska

Gastrolog

Polecam w 100 %.Super lekarz z prawdziwego powołania .Bardzo miła i kompetentna osoba . Mam już za sobą kilka wizyt polecam

Mam już za sobą kilka wizyt polecam

Lekarz z czystym sumieniem mogę powiedzieć z powołaniem. Cierpliwa wyjaśni wszystko i w zrozumiały sposób.Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w życiu, a było wielu.

Super doktór , rozumie pacjenta i jego problemy zdrowotne , poświęca dużo czasu pacjentowi aby udzielić mu odpowiedniej pomocy medycznej .Paniom doktór polecam każdemu kto ma problemy gastrologiczne . Należałoby sobie życzyć ,żeby było więcej takich lekarzy.

Bardzo polecam tą panią doktor, również bywałam u wielu lekarzy ale nikt nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi.

polecam pania dr.Bilska jako lekarza z powołania zna się na tym co robi rozumie człowieka potrafi wszystko wyjaśnic jest cierpliwa poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga dana osoba nie spieszy się nie zbywa trafiłam do Niej gdy wielu lekarzy rozkładało ręce a Pani Doktor super dała rade choć nie ukrywała że jest ciężko leczenie trwa do dziś ale nie zamienie lekarza na nikogo innego

Miałam poważne problemy z gastryczne,chodziłam do wielu lekarzy którzy nic nie pomogli.W końcu trafiłam na kompetentną lekarkę która trafiła z leczeniem.Polecam panią doktor Zahradnik-Bilską jako świetnego gastrologa.

Pani Doktor naprawde poświęca czas swojemu pacjentowi. Ostatnio byłem na wizycie. Wizyta trwała ponad 1h Pani doktor w tym czasie wszystko wytłumaczyła powiedziała co powinienem zrobić. Naprawde chyba najlepszy gastrolog w krakowie jakiego spotkałem.