Janusz Augustyniak

Psychiatra

Doktor, który więcej na wizycie mówi o sobie, niż słucha o problemach pacjenta. Byłam w koszmarnym stanie, na początku wydawało mi się, że leczenie pomogło. Na wizytach słyszałam jaka to jestem piękna i fajna, a w środku gniłam, czego nie miałam jak wyrazić, bo doktor nie dał mi na to czasu. Pomiędzy pacjentami umawianymi na konkretne godziny za duże pieniądze przyjmował swoich "przyjaciół". Nie polecam z uwagi na totalny brak kontaktu poza gabinetem i brak pomocy, brak wiedzy o własnym pacjencie. Doktor nie odbiera telefonów, nie odpisuje na smsy (które poleca do siebie pisać).

Na szczęście w porę uświadomiono mi, że trafiłam w złe miejsce, w które nigdy nie chcę wracać.

Mi nie pomógł. Po wielu wizytach. Stan się pogarszał a on nie reagował na moje uwagi. Również na SMS od rodziny o pogorszeniu. Zmieniał leki mówił miłe słowa ale w ogóle nie wiedział z kim rozmawia co pokazała moja ostatnia z nim rozmowa podczas wydawania dokumentu. Kolejną próbę... Nazwał histerią. Uratowała mnie reakcja bliskich. Kolejny lekarz zlecił badania i pomógł. Jest miły i bardzo tani co wyjaśnia jakość usług i lokalizację w obskurnym miejscu. Jeśli macie osobę z poważnym problemem która potrzebuje stałego wsparcia i zaangażowania oraz profesjonalnej wiedzy medycznej to nie on. Polecam osobom które chcą posłuchać opowieści o tym że jest najlepszy i że inni są gorsi. Obecnie wiem że żaden poważny lekarz nie opowiada o sobie co to nie on tylko pyta co się dzieje i stara się wykorzystać posiadaną wiedzę medyczna i dostępne formy pomocy.

Lekarz miły i uprzejmy. Żyłam w olbrzymim stresie, a on zalecił mi terapię, na którą przystałam. Po tygodniu wysłał do domu rachunek na zawrotną kwotę kilkunastu tysięcy złotych. Wcześnie nie wspomniał, że terapia grupowa będzie niosła w ogóle jakiekolwiek koszty. Terapia terapii nie równa, a lepienie garnków z gliny i inne zajęcia arteterapeutyczne to dla mnie strata czasu, która nic nie wnosi i nie powoduje zmiany. W mojej opinii to po prostu cwany biznesmen, który wykorzystał sytuację w jakiej się znalazłam. Nie polecam.

Wspaniały lekarz.Już po kilku dniach leczenia czuję sie o niebo lepiej-cierpię na nerwicę lekową oraz miewam depresje.Pan doktor w sposób wspaniały buduje optymalną relację lekarz-pacjent.Posiada rzadko spotykany u lekarzy dar cierpliwego słuchania-pozwala ''wygadac sie '' co jest bardzo ważne dla pacjenta.

lekarz jest bez wątpienia kompetentny i życzliwy jednak z uwagi na dużą liczbę pacjentów często trudno dostępny nie mówiąc już o zasięgnięciu telefonicznej informacji w razie potrzeby gdyż nie odbiera telefonu.

dobry lekarz i dobry człowiek. Leczy skutecznie i interesuje się pacjentem na każdym etapie.

Pan Doktor jest wspanialym lekarzem, buduje atmosfere i wiez z pacjentem. Bardzo dobry specjalista nie boje sie uzyc slowa ze najlepszy w calym wojewodztwie pomaga, rozmawia , nie ma ograniczen czasowych poswieca tyle czasu ile potrzeba pacjentowi.Ja bylam u niego pierwszy raz i jestem zachwycona odpowiedzial na wszystkie moje pytania i pomogl; gdyz juz czuje sie lepiej.Polecam Pana Doktora z calego serca wszystkim.

Po 20 latach leczenia na chybił trafił znalazłem lekarza ,który znalazł przyczynę mojej choroby i odpowiednie leki.Jestem wdzię czny i z całego serca POLECAM...

Zmagam się z zaburzeniami lękowymi i po wizycie u pana doktora poczułam się o niebo lepiej, nabrałam odwagi i przeświadczenia,że dam radę dalej żyć normalnie. Byłam 2 razy, dostałam odpowiednie leki, które bardzo pomogły. Jeden minus- ciężko się z doktorem skontaktować-nie odbiera telefonów a nie odpisuje na smsy. Potrzebuję kolejnej dawki leków a nie mam kontaktu z lekarzem!!!! Więc ocena moja pół na pół, z przewagą na tak:)

Fachowa pomoc, godny zaufania, leczenie trafione w stu procentach,kompleksowo podchodzi do problemu zdrowotnego, polecam.