lekarz Janusz Bak

Kardiolog

Absolutnie nie polecam!!!! Lekarz podważający kompetencje innego lekarza z innej kliniki! Po prostu tragifarsa. Nie był zainteresowany historią choroby pacjenta, połowę czasu wizyty krytykował innego lekarza. ODRADZAM !!!!! Pan doktor jest chyba jeszcze ze "starych czasów", nie wie że czasy już się zmieniły i to lekarz powinien dbać o pacjenta a nie na odwrót. Boże chroń mnie więcej od takich lekarzy!!!!

Niestety nie polecam. Zainteresowanie objawami dolegliwosci średnie. Dopiero po sugestiach skierowanie na rtg. Uprzejmosc na niezbyt wysoki poziomie. Uzywanie wulgaryzmow w obecnosci pacjenta raczej nie wskazane.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana dr Janusza Bąka. Byłam w związku z kontrolą stymulatora. Polecam jak najbardziej

Bardzo dobry lekarz polecam ! Byłem przyjęty profesjonalnie ma bardzo dobre podejście do pacjenta.

Lekarz jest polecany przez pacjentów jako... Kardiolog. Niestety przyjmuje również jako internista. Niestety ponieważ sprawia wrażenie osoby niekompetentnej na tym stanowisku... Poza zwykłą uprzejmością i sprawdzeniem ciśnienia krwi, brak rozmowy nt dolegliwości z którymi się zgłosiłem, brak propozycji leczenia - jakby leczenie przeciwbólowe wykraczało poza kompetencje Internisty... Jedyna sugestia to wizyta u Reumatologa...

Jedyna sugestia to wizyta u Reumatologa...

świetny lekarz,nie ma słów aby to wyrazić.Polecam wszystkim.Dziękuje Panu-doktorze,za wspaniałą opiekę dla mojego męża

Swietny specjalista , wspanialy czlowiek.Jesli juz trzeba sie leczyc to tylko u tego Lekarza.Celowo napisalam Lekarza z duzej litery bo jest naprawde wielki.Poswieca duzo czasu pacjentowi , wyslucha cierpliwie, wytlumaczy tak aby zrozumiec problem.Jestem zadowolona z Jego leczenia .

Bardzo kompetentny doswiadczony specjalista

Bardzo kompetentny doswiadczony specjalista

Bardzo dobry specjalista spec od stymolatorow polecam

Bardzo dobry specjalista spec od stymolatorow polecam

niestety nie polecam.Opinia moja wynika z subiektywnego odczucia po kilku wizytach u Pana doktora .Na nurtujące mnie pytania odpowiedzi były wymijające. brak zaangażowania, a przecież arytmie i związane z tym np.ablacje to są poważne sprawy.

pytania odpowiedzi były wymijające. brak zaangażowania,
a przecież arytmie i związane z tym np.ablacje to są poważne sprawy.