lekarz Janusz Bednarski

Internista, Kardiolog

Polecam , Pan doktor przez wiele lat opiekował się mim Tatą potem synem a teraz ja do niego chodzę. To dobry lekarz, bardzo czuły i wrażliwy na cierpienie człowiek.

Super lekarz. Nie dość, że super kardiolog to jeszcze dodatkowo bardzo dobry lekarz ogólny. Podchodzi do pacjenta całościowo i rzeczowo. Bardzo, bardzo polecam.

Ostatnio miałam przyjemnośc być na wizycie,zaskoczył mnie bardzo juz dawno nie spotkałam się z takim lekarzem.Wysluchał do konca co mam do powiedzenia,pomimo mojego młodego wieku nie zbagatelizował objawów jak inni dotychczas co w ciemno tylko przepisywali leki.Najpierw skierował na badania, żeby wiedzieć co leczyć.Na szpitalnym korytarzu juz bez prywatnej wizyty jest tak samo uprzejmy i służy pomocą.

Chcę iść do tego lekarza na prywatną wizytę, będę wdzięczna za przesłanie namiaru na kowalqq@wp.pl lub udostępnienie ich w jakiejś opinii. Podobno jest bardzo dobry

Świetny , kompetentny, sympatyczny z prawdziwym oddaniem do pacjenta. Lekarz ,który ma czas , nie pogania , słucha i zadaje pytania , dlatego jego diagnozy są trafne i skuteczne .Jeżdżę do niego specjalnie z Wa-wy ,ponieważ tutaj nie spotkałam tak oddanego i mądrego lekarza.

Lekarz , którego warto polecić każdemu choremu zarówno w wieku podeszłym jak i młodszym . Można z nim porozmawiać o problemie chorobowym jak również o zwykłych codziennych sprawach . Bardzo wiele mi pomógł .

Takich lekarzy jak on w dzisiejszych czasach prawie się nie spotyka. Niestety nie wiem gdzie przyjmuje poza szpitalem - może ktoś podpowie???

Świetny lekarz; bardzo uprzejmy i kontaktowy człowiek

Świetny lekarz; bardzo uprzejmy i kontaktowy człowiek

lekarz jakich w Polsce wielu, nie mam szczególnych pochwał

lekarz jakich w Polsce wielu, nie mam szczególnych pochwał

prawdziwy lekarz z powołania [POLECAM ]

prawdziwy lekarz z powołania [POLECAM ]

Wciąż poszukujesz "Internista Grodzisk Mazowiecki"?

Maciej Zarębiński

Kościuszki 29
Lecznica LIFE-MED BIS
Filipa de Girarda 17
96-300 Żyrardów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "TAK-MED"
Bliska 14