dr hab. n. med. Janusz Bednarzewski

Kardiolog, EKG

2,5
2,7
2,5

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza Niemiły, Nieuprzejmy ,a czasami nawet Opryskliwy Byłem u niego parę razy i zrezygnowałem z leczenia u tego Pana Nie polecam go nikomu

niemily, niekompetentny. nie dal mi dojsc do slowa. mimo ze mialam przy sobie badania z przeszlosci wykrywajace wade serca to nie dal mi ich nawet pokazac, twierdzac ze nic mi nie jest! wizyta u innego lekarza niestety potwierdziala ze moje bóle nie sa przyczyna nerwicy (jak twierdzil Bednarzewski i zapisal mi na to jakies kropelki co sie okazalo zapisuje je swoim wszystkim pacjentom) lecz poglebiajaca sie wada zastawki.

Byłem kilka razy u tego Pana i zrezygnowałem z jego usług ponieważ był bardzo Niesympatyczny a ostatnio wręcz Opryskliwy

Poszłam po ratunek ponieważ bardzo źle się czułam dlatego udałam się do specjalisty.Otrzymałam odpowiedz ,,pani nie potrzebuje leków na serce"Gdy spytałam o drugą wizytę kontrolną usłyszałam,,nie ma takiej potrzeby" W opisowym kontrolnym EKG W przychodni wyszło,,przebyty zawał,prawdopodobnie stary"

Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo polecam tego lekarza, wspaniały fachowiec, specjalista. Do każdego pacjenta podchodzi jak do człowieka w potrzebie, rozumie swoich pacjentów, stawia trafne diagnozy, empatyczny lekarz o prawdziwym powołaniu.