lekarz Janusz Berezka

Prawdziwy lekarz z powołania. Ciepły, zdecydowany i fachowy. Polecam wszystkim mamą, które szukają dobrego lekarza dla swojego malucha.

Bardzo kompetentny i sympatyczny lekarz. Odpowiednie podejście do 3-latki. Złego słowa powiedzieć nie można. Lekarz konkretny, chętnie odpowiadający na pytania rodzica. Jak dla mnie najlepszy pediatra w Głubczycach

mogła bym pisać godzinami o tym lekarzu, napiszę w skrócie ,leczył mojego syna kilkanaście lat temu na przewlekły kaszel ,dziecko przyjmowało tony lekow a niemówiąc ile antybiotykow o malo nieprzypłacił to życiem bo w pewnym momencie serce odmówilo pracy ,nierozpoznał zwykłej astmy która wystepowala po infekcji dopiero moja interwencja w szpitalu w kup odnoosła oczekiwany skutek syn po 10 dniowym leczeniu wyszedł ze szpitala jak nowo narodzony.więc proszę niepisać jaki dr berezka jest wspaniały bo tak niejest nierozpoznaje podstawowych chorób dziala po omacku nielicząc sie ze zdrowiem najmłodszych podejżewam że na śląsku niemiał by co szukać tutaj pracują naprawdę wybitni fachowcy którzy najpierw wykonują listę badań a następnie leczą ze 100% skutkiem .odradzam tego lekarza

SPOKOJNY,ZRÓWNOWAŻONY, LUBIANY I KOMPETENTNY.

SPOKOJNY,ZRÓWNOWAŻONY, LUBIANY I KOMPETENTNY.

Lekarz z wiloletnim doswiadczeniem,leczacy juz 3 pokolenie mej rodziny.

Lekarz z wiloletnim doswiadczeniem,leczacy juz 3 pokolenie mej rodziny.

Nie wiem skąd ta zła opinia. Doktor leczył moją całą trójkę dzieci-nigdy nie miałam zastrzeżeń, zawsze wyjaśnił mi wszystkie moje wątpliwości. Jest kompetentnym i uczciwym lekarzem. Od kiedy pamiętam zawsze zajmował się moją rodziną i mnie także leczył. Nie mogę powiedzieć nic złego na tego lekarza.

Moja córka i mój syn byli leczeni u wielu lekarzy na wiele chorób ale zawsze odpowiednie leczenie było zastosowane przez pana doktora Berezkę. Pokłony dla pana !!!!

Zdecydowanie godny polecenia, bardzo dobry lekarz i wcale nie jest drogi.

Zdecydowanie godny polecenia, bardzo dobry lekarz i wcale nie jest drogi.

beznadziejny uciekajcie od niego z daleka potrafi tylko brać pieniądze zero fachowości niepotrafi leczyć .nierozpoznaje chorób .odradzam zdecydowanie