lekarz Janusz Bielewicz

2,5
2,1
1,8

Uprzejmy lekarz i wizyta praktycznie z ulicy bez czekania. Poza tym pielęgniarka w czasie wizyty co nie każdemu odpowiada. Na pytania odpowiada ale tylko te zadane bo sam nic nie tłumaczy. Mnie osobiście sposob zadawania pytań przez lekarza i sposób rozmowy nieco denerwował. Nie wypowiem się co do kompetencji bo byłam rutynowo ale raczej nie wrócę po raz kolejny.

Witam prosze o wiecej informacji na temat tego lekarza chodzi o prowadzenie ciazy dodam ze zaczelam chodzic i zaczynam sie obawiac

Przez pana Bielewicza mało nie stracilam dziecka i co najlepsze powiedział mi że wszystko jest ok a tak naprawde cioza jest zagrozona i pow mi ze jestem w4miesiacu a w szpitalu okazało się ze jestem w5miesiacu jak by nie straszne bóle brzucha to stracila bym dziecko bo w szpitalu okazalo sie ze cioza jest zagrozona i ze mogę uridzic nawet w 6miesiacu :-(

Bardzo sympatyczny i opanowany lekarz :) Wystarczy zapytać, a wszystko wyjaśni, doradzi w potrzebie. Polecam.

Denerwuje mnie obecność chyba pielęgniarki podczas badania ginekologicznego !!!!! Co za dyskomfort i brak profesjonalizmu.

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jest miłym człowiekiem ale nie zaleca ważnych badań, nic nie tłumaczy.

to mily pan lecz nic poza tym.dobry dla pan ktorym zalezy tylko na tabletkach antykoncepcyjnych bo nie ma do niego kolejek...

prowadził moją pierwszą ciążę - tragedia - na patologii ciąży leżałam 4 razy - a wystarczyło podać odpowiednie leki - tak jak to miało miejsce podczas drugiej ciąży.