lekarz Janusz Błocki

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Najlepszy neurolog do jakiego mogłabym trafić ze swoim synem. Nie odpuścił dopóki nie poznał diagnozy. Polecam Pana Doktora i bardzo dziękuję mu za poświęcony czas i zaangażowanie. Alicja Danlowska

Alicja Danlowska

Brak empatii i zrozumienia pacjenta i jego obecnej sytuacji! Poprzez informacje od osób trzecich wydaje rozpoznania. Z dzieckiem wogole nie wchodzi w dialog! Po wypisie z oddziału inny lekarz specjalista wysłał Nas do Centrum Zdrowia Dziecka Warszawa gdyż uważał ze JB nie jest dobrym neurologiem dziecięcym i tylko w tak dużym ośrodku postawią właściwe rozpoznanie. I tak stało się! Tam wywiad trwał ponad 40 minut z dzieckiem i rodzicami. Natomiast JB zrobił to w 5 minut nie rozmawiając wogole i nie wchodząc w interakcje z dzieckiem. Tylko informacje od osób trzecich z "sfery koleżeńskiej "były wiodące dla Niego- Badane dziecko niestety nie!!! Ba dziecka wogole nie zbadał jako neurolog! Zlecił tylko EEG głowy. Za to w innych ośrodkach zrobiono badania EEG głowy, badanie przedmiotowe i pełne wywiad które są niezbędne do postawienia neurologicznej diagnozy.

Trafiłam z dzieckiem na konsultację diagnozy, którą sugerował inny neurolog z Gorzowa. Pan dr szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu obyło się bez zbędnych badań i pobytów w szpitalu. Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Ja zawsze chodzę do Dr Błockiego z moją córeczką nic dodać nic ująć bardzo dobry lekarz i godny polecenia

bez komentarza..zbyt wiele ciągnie srok za jeden ogon!!!!!

bez komentarza..zbyt wiele ciągnie srok za jeden ogon!!!!!

Świetny lekarz! Człowiek anioł! Fantastycznie wytłumaczył wszystko, choroby pozbyłem się raz dwa. Lekarze publiczni nie byli w stanie określić mojego schorzenia, a pan Błocki bez problemu!

Zawsze prawidłowa diagnoza i leki trafione i oto chodzi super polecam wspaniały lekarz

To lekarz godny zaufania .Dzieki niemu moj syn ktory do trzeciego roku nie siedzial , nie chodzil dzis dzieki dr. Blockiemu chodzi,biega,gra w pilke.Jestem mu bardzo wdzieczna bo gdyby nie jego diagnoza/MPDz/ i leczenie syn jezdzilby na wozku.

Wspaniały lekarz!Oboje z mężem będziemy jemu wdzięczni do końca naszego życia.Dzięki niemu nasza córeczka jest teraz pełną życia i wigoru dziewczynką.Przede wszystkim żyje bo były takie momenty,że nie byliśmy pewni czy któregoś dnia nie odejdzie od nas.Jako jedyny poważnie zainteresował się naszym dzieckiem i poprzez badania przeprowadzone w szpitalu postawił diagnozę.Córka jest już po leczeniu i na chwilę obecną nie ma śladu choroby.PANIE DOKTORZE DZIĘKUJEMY.

nie polecam tego lekarza. zbyt powierzchowne podejście do pacjenta. może ten pan budzi zaufanie na "wygląd" jednak co do kompetencji to bym się zastanowiła wybierając się z dzieckiem do tego pana. lekceważące podejście do rodziców dziecka, podaje suche fakty medyczne które raczej nie są dostosowane do pacjenta. może jego renoma opiera się na stałych pacjentach, a może przyjmując prywatnie ten Pan potrafi dobrze bajki opowiadać. ja raczej nie skorzystam z jego usług!