dr Janusz Bryk

3,2
3,3
3,3
3,5

Polecam ale unikać tego lekarza. Niemiły, podnosi głos na pacjenta, sprawia wrażenie niekompetentnego, nie interesuje go problem pacjenta tylko to aby jak najszybciej przyjąć następnego. Zdecydowanie omijać szerokim łukiem.

Dobry, kompetentny lekarz. Zawsze miły i cierpliwy. Dokładnie bada oczy informując pacjenta o aktualnym stanie. Odwiedzam gabinet Doktora regularnie, dwa razy w roku. Polecam wszystkim pacjentom, zwłaszcza chorym na cukrzycę. Doktor Bryk to lekarz z klasą!

Wspaniały człowiek i specjalista polecam wszystkim chorym

Wspaniały człowiek i specjalista
polecam wszystkim chorym

Wspanialy lekarz.Wszystkich pacjentow traktuje jednakowo.Nie mazne czy stary,czy mlody,ladny czy brzydki.Ma dla wszystkich czas.Jest spokojny co dobrze wplywa na psychike pacjentow.W danym dniu przjmuje nawet poza iloscia zarejestrowanych.

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze kolejnych pacjentów. Zastanawiając się nad wyborem lekarza prowadzącego - proszę poszukać kogoś bardziej godnego zaufania i kompetentnego.

Wystawiam opinię bardzo negatywną, ku przestrodze kolejnych

szkoda słow, szybko szybko, i do domu, nie wiem po co przyjmuje pacjentow

szkoda słow, szybko szybko, i do domu, nie wiem po co przyjmuje pacjentow