lekarz Janusz Bury

Pan doktor wzorowo prowadził moją ciążę. Mimo wizyt na nfz, poświęcał mi dużo czasu, odpowiadał na pytania. Otrzymywałam skierowania na wszystkie badania (w tym badania prenatalne). Pan doktor był również obecny przy porodzie. jest miły i kompetentny. Serdecznie polecam

Lekarz może i kompetentny dla pacjentek, które leczył prywatnie. Ja miałam "przyjemność" spotkać Pana doktora 2 razy: podczas pierwszego porodu z ledwością zostałam przez niego przyjęta do szpitala i to tylko dlatego, że już była końcówka porodu (rozwarcie 7cm). Za drugim razem Pan doktor nie przyjął mnie do szpitala, jak twierdził nie było miejsc i "uprzejmie" poprosił o udanie się do szpitala pod Szyndzielnią. Dodam tylko, że byłam wtedy w ciąży bliźniaczej i już odeszły mi wody płodowe. Na szczęście w szpitalu Wojewódzkim przyjmują wszystkie pacjentki więc nie musiałam rodzić na ulicy!!!

Polecam-dobry lekarz.Mily,cierpliwy kompetentny,prowadzil moje dwie ciaze,jestem bardzo zadowolona z opieki

ŚWIETNY I SYMPATYCZNY DOKTOR. POLECAM wszystkim dziewczyną w ciąży ,które chcą rodzic na Wyspiańskiego.Nie będziecie miały problemu z przyjęciem do szpitala ,a ztym jest różnie.