super specjalista dobrze ze tacy lekarze jeszcze istnieją ,potrafi sluchac pacjeta i stawia dobre diagnozy

Nic dodać nic ująć:-) lekarz z powołania. Wysłucha, zbierze wywiad, postawi trafną diagnozę. Gorąco POLECAM!!!

Bardzo dobry lekarz.Umiejętnie podchodzi do pacjenta. Serdeczny, pogodny, zbiera dokładny wywiad i zleca badanie laboratoryjne (jeśli jest taka potrzeba)naprawdę godny zaufania i polecenia. Stwierdza bardzo trafne diagnozy i szybko - nie jak inni próbuje się uczyć tylko leczy super. Nasz Kochany Doktor. Polecam

Bardzo dobry lekarz!!! fachowe podejście do pacjenta, uprzejmy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyc-nie lekceważy pacjenta!! Naprawdę polecam!

Lekarz godny polecenia, potrafii wysłuchać pacjenta, leczenie zaczyna od wywiadu i wyników badań.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Prudnik"?

Janina Konrad

OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Nyska 2
48-200 Prudnik
Diaverum Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diaverum w Głubczycach
ulica M. Skłodowskiej-Curie 26/48-100
48-100 Głubczyce
Przychodnia Lekarska Racławice Śląskie
Zwycięstwa 60
48-250 Racławice Śląskie
OPTIMA MEDYCYNA SPÓŁKA AKCYJNA
ulica Nyska 2
48-200 Prudnik
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Remedium"sp.c. Głucha-Wojdak Zofia Rozumek Kazimierz
ulica Kolejowa 2
48-300 Nysa