lekarz Janusz Butkiewicz

Lekarz rodzinny

Bardzo uprzejmy, konkretny lekarz. Nie lekceważy, wysłuchuje pacjenta. Serdecznie polecam Pana Doktora!!!!!! Wcześniej niestety zwiesił mi się system i dodało kilka razy tę samą opinię z zanizonymi gwiazdkami (nie mam pojęcia czemu, a dawałem wszędzie 5*)

Jak żyje 30 lat, jak spotkałem sporo lekarzy którzy mnie zrazili do tego by leczyć dolegliwości , przez co sporo spraw bagetelizowalem , to odkad trafiłem na doktora Butkieiwicza wiata w medycynie wróciła , lekarz którego ze świecą szukać, słucha, doradzi, szuka rozwiązania a co najważniejsze to jego diagnozy są 100% sprawdzające się

Nic dodać nic ująć:-) lekarz z powołania. Wysłucha, zbierze wywiad, postawi trafną diagnozę. Gorąco POLECAM!!!

super specjalista dobrze ze tacy lekarze jeszcze istnieją ,potrafi sluchac pacjeta i stawia dobre diagnozy

Bardzo dobry lekarz.Umiejętnie podchodzi do pacjenta. Serdeczny, pogodny, zbiera dokładny wywiad i zleca badanie laboratoryjne (jeśli jest taka potrzeba)naprawdę godny zaufania i polecenia. Stwierdza bardzo trafne diagnozy i szybko - nie jak inni próbuje się uczyć tylko leczy super. Nasz Kochany Doktor. Polecam

Bardzo dobry lekarz!!! fachowe podejście do pacjenta, uprzejmy, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyc-nie lekceważy pacjenta!! Naprawdę polecam!

Lekarz godny polecenia, potrafii wysłuchać pacjenta, leczenie zaczyna od wywiadu i wyników badań.