prof. dr hab. n. med. Janusz Chodkowski

Nie potrafi odczytywać USG, brał pieniądze co 2 tygodnie i nic...a jak dziecko się urodziło miało o połowę krótsze nóżki niż zdrowy noworodek !!!! Przecież mierzył kość udową ...........

Wspaniały człowiek i lekarz, polecam go bardzo. Ma przeogromne doświadczenie i jest bardzo spokojny i miły. Dzięki niemu mamy cudowną córeczkę. Polecam dr Chodkowskiego wszystkim którzy mają drobne problemy z zajściem w ciążę oraz prowadzenie jej.

kobiety zadłużają sie byleby iść do niego na wizytę, inaczej jeżeli trafisz do szpitala masz ... jeżeli są wskazania do cesarki olewa je, szkoda mu kasy

Zdecydowanie polecam, chociaż chcialam koniecznie cesarkę (wspomnienia po pierwszym porodzie a on nie wyraził zgody. Otrzymałam wydruk z możliwymi skutkami ubocznymi "porodu na życzenie" i komentarz że nie chodzi o wygodę tylko o dobro matki i dziecka. Teraz, po wszystkim wiem , że miał racje.

Lekarz zna sie na rzeczy!Jestem bardzo zadowolona z pracy tego lekarza,jezeli chodzi o moja osobe zawsze dokladnie przebada.Bardzo uprzejmy i mily czlowiek.

UWAGA!!! Piszę tą opinię tylko i wyłącznie dlatego aby ustrzec inne klientki przed wizyta u tego "lekarza". Leczyłam się parę lat u doktora i zawsze lekarz twierdził, że: "wszystko dobrze i że nie mam się czym martwić" Tylko, że od ok 2 lat czułam ból w podbrzuszu i to przez cały cykl, do tego od ok 2 lat nie mogłam zajść w ciążę, ale lekarz nadal upierał się że wszystko jest dobrze, ostatni rok chodziłam prawie co miesiąc- po ostatniej wizycie dostałam potwornego bólu, mąż zawiózł mnie do szpitala w ...

UWAGA!!!
Piszę tą opinię tylko i wyłącznie dlatego aby ustrzec inne klientki przed wizyta u tego "lekarza". Leczyłam się parę lat u doktora i zawsze lekarz twierdził, że: "wszystko dobrze i że nie mam się czym martwić" Tylko, że od ok 2 lat czułam ból w podbrzuszu i to przez cały cykl, do tego od ok 2 lat nie mogłam zajść w ciążę, ale lekarz nadal upierał się że wszystko jest dobrze, ostatni rok chodziłam prawie co miesiąc- po ostatniej wizycie dostałam potwornego bólu, mąż zawiózł mnie do szpitala w Kartuzach, a tam dostałam nospe i bez badania przez ginekologa wypuścili do domu. Mój stan nie zmieniał się i po trzech dniach wylądowałam w Szpitalu Miejskim w Gdyni. Lekarz zrobił mi usg i od razu wysłał na stół operacyjny. (WSPOMNĘ, ŻE DR CHODKOWSKI RÓWNIEŻ ROBIŁ MI USG I TO ZA KAŻDĄ WIZYTĄ) Na moje szczęście, bo tyle ropy i krwi miałam w jamie brzusznej, że jeszcze może miesiąc- gdyby to pękło... nie było by mnie tu. Tak usłyszałam w Gdyni. Na pytanie od czego to się stało? co było przyczyną? jak długo...? Usłyszałam: Że takie ilości zbierają się przez co najmniej parę miesięcy, musieli usunąć mi jeden jajowód, bo był ogniskiem zapalnym, (bo w takim stanie był) a i z ciąży nic by nie było bo miałam zrosty na jajowodach. KTÓRYCH DR CHODKOWSKI TEZ NIE WIDZIAŁ!!! Zatem osądźcie same...

polecam zdecydowanie tego lekarza. był przy 3 moich porodach,cesarkach.

polecam zdecydowanie tego lekarza. był przy 3 moich porodach,cesarkach.

Lekarz jak dla mnie THE BEST zresztą widać po ocenach za poszczególne kategorie.Prowadził mnie w trzech kolejnych ciążach.Okazał sie profesjonalistą w trakcie trwania ciąży,ale też podczas porodu(przy jednym był obecny) i w czasie pobytu w szpitalu.Zawsze mogłam liczyc na jego pomoc i polecem go każdej znajomej.

Wizyta u tego lekarza przebiegła w sympatycznej atmosferze, co jest raczej ważne dla każdej pacjentki. Bardzo znany i doświadczony lekarz.

jeżeli jesteś osobą otyłą i korzystasz z innej prywatnej praktyki, nastaw się na doła psychicznego serwowanego przez tego lekarza