Lekarz idealny, dużo czasu poświęca małemu pacjentowi. Wszystko jasno tłumaczy. Ma podejście do dzieci. Zawsze odbiera telefony. Przeprowadził zabieg u mojego synka, dzięki temu jest już zdrowy. Polecam

Pomimo że dr Ćmikiewicz jest miły i w sposób uprzejmy podchodzi do pacjentów to jednak nie do końca satysfakcjonują mnie wizyty u niego.Opinia z serii "być może" mnie nie uspokaja.Ponad to pan doktor nagania klientów (ze wzajemnością) doktorowi Godzińskiego bo razem pracują w przychodni na żelaznej.Wygląda to więc na dobry interes który nie jest w interesie chorych.

Świetnychirurg dziecięcy, jako jedyny z lekarzy jakich spotkaliśmy w szpitalu Marciniaka potrafił spokojnie udzielić pomocy orz jasno i spokojnie odpowiadać na pytania. Doskonałe podejście do dzieci-pacjentów.

Wspanianiałe podejście do małego pacjenta. Cierpliwy. Poświęca wiele uwagi dziecku. Tłumaczy, odpowiada na pytania. Szczerze polecamy wizyte u tego lekarza!

Szczerze polecamy wizyte u tego lekarza!

to świetny lekarz!:-) bardzo mi pomógł kiedy miałam 15 lat.. do dziś czuję dług wdzięczności wobec tego lekarza.......

cierpliwy, opanowany, ma wspaniałe podejście do dzieci-pacjentów

cierpliwy, opanowany, ma wspaniałe podejście do dzieci-pacjentów

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

Radosław Klempous

Chirurg dziecięcy
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "EWA-MED"
ulica Wąska 15/17
57-220 Ziębice