dr n. med. Janusz Czarski

Alergolog, Otolaryngolog

po przeczytanych opiniach wybrałam się do tego lekarza ,moje zdziwienie było wielkie gdy przyszłam oczywiście lekarza niebyło bo musial odwież gdzieś córkę ,poczekalnia na dworze takie coś jak weranda zimno wręcz nie przyjemnie po dostaniu się do gabinetu ciasno niezbyt czysto pan doktor nie umył nawat rąk przystępując do badania mało mówi wręcz musiałam wszystko wyciągac niewzbudził wogóle mojego zaufania nigdy bym tam więcej nie poszla.nie polecam

Od wielu lat korzystam z pomocy Pana Doktora Czarskiego. To najlepszy lekarz laryngolog jakiego spotkałam

POLECAM POLECAM POLECAM!!!DZIEKI DOKTOROWI CZARSKIEMU MÓJ SYN MOŻE STAWIAĆ CZOŁO PROBLEMOWI JAKIM JEST ALERGIA I ASTMA.DOBRZE DOBRANE LEKI +ODCZULENIE NAPRAWDE DZIAŁAJĄ I POZWALAJĄ NAM NORMALNIE ŻYĆ.POZDRAWIAM!!!

Mogę się podpisać pod wcześniejszymi komentarzami. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.

BARDZO WIELE ZAWDZIECZAM TEMU LEKARZOWI. LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ U NIEGO.

BARDZO WIELE ZAWDZIECZAM TEMU LEKARZOWI.
LECZYMY SIĘ CAŁĄ RODZINĄ U NIEGO.

Najlepszy lekarz, jakiego poznałam w życiu!

Najlepszy lekarz, jakiego poznałam w życiu!