dr Janusz Dębski

Radiolog

Bardzo dobry lekarz i uczciwy człowiek. Wykonał opis zdjęcia rentgenowskiego z polecenia innego lekarza i nie wziął za to ani grosza.W dowód wdzięczności i w ramach uczciwości zapisałem się prywatnie na normalną wizytę by jakoś wynagrodzić Panu Doktorowi poświęcony dla mnie czas. Myślę że śmiało można nazwać go Lekarze z powołania.

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu doktorowi za konsultację mojego badania rezonansu. Na prośbę innego Pana doktora, zupełnie bezinteresownie wydał swoją opinię o opisie rezonansu. Na koniec pytając o koszt, powiedział że słowo dziękuję zupełnie wystarczy. Niespotykane w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w otoczeniu lekarzy. Panie doktorze zasługuje Pan na najwyższy szacunek i nie dlatego, że nie musiałam zapłacić, ale dlatego że to jest dzisiaj tak unikatowe postępowanie, że aż trudno uwierzyć że jeszcze się mogło zdarzyć. Przy tym po Pana opinii, jestem znacznie spokojniejsza o swoje zdrowie.

Chcę napisać wiele ciepłych słów o dr Januszu Dębskim ! Dokktor zaoferował mi pomoc, chociaż nie byłam jego pacjentką. Chyba "ulitował" się nade mną widząc ile mam zrobionych badań, które niczego nie wyjaśniają. Podpoowiedział mi mądrze i profesjonalnie co mam jeszcze zrobić. Oprócz tego Doktor ( mimo swojej wysokiej pozycji zawodowej) ) jest Człowiekierm z klasą ! Miły w obejściu, uczynny i nie traktuje pacjenta jak półidioty. Wielki szacunek Doktorze ! Oby Panu zdrowie dopisywało na użytek Pana i innych pacjentów . Bardzo serdecznie dziękuję !!! BÓG ZAPŁAĆ !!!!! Pacjentka ...

Chcę napisać wiele ciepłych słów o dr Januszu Dębskim !
Dokktor zaoferował mi pomoc, chociaż nie byłam jego pacjentką.
Bardzo serdecznie dziękuję !!! BÓG ZAPŁAĆ !!!!!
Pacjentka MT z Tczewa.

Bardzo dobry radiolog godny polecenia lekarz.Jestem zachwycona.

Bardzo dobry radiolog godny polecenia lekarz.Jestem zachwycona.

ten człowiek uratował mi życie. Przez 3 lata wędrowałam po "specjalistach", którzy prawie wpędzili mnie do grobu niewłaściwą diagnozą (u każdego inna ,włącznie z rzekomą ciążą pozamaciczną) i przepisywaniem ton niepotrzebnych mi lekarstw, które zatruwały mnie doszczętnie. ! badanie usg u dr Debskiego i postawienie właściwej diagnozy oraz orzeczenie o konieczności natychmiastowej operacji uratowało mnie. To było 25 lat temu, ale nigdy nie zapomnę co ten człowiek dla mnie uczynił.

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona :) Pozdrowienia dla Pana Doktora od mamy pacjenta z nerwem łokciowym.

Bardzo dobry lekarz, jestem zadowolona :)
Pozdrowienia dla Pana Doktora od mamy pacjenta z nerwem łokciowym.

cudowny wspaniały dzięki panu Dębskiemu jestem dzisiaj zdrowa a borykałam się z problemem przez dziesięć lat nikt nie potrfił postawic poprawnej diagnozy Jestem i zostane wdzieczna i tylko Tego specjalistę będępolecała gorąco ale tak naprawdę to chyba nie muszę bo kolejki do Tego cudownego specjalisty świadczą same za siebie DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO PANIE DOKTORZE I CHYLĘ CZOŁO wdzięczna pacjentka GABRIELA SOCHA FORMELA KARTUZY

Najlepszy specjalista w swojej kategorii, pełen profesjonalizm. Pacjent badany przez pana doktora może być w 100% pewien trafności wyniku. Wspaniały lekarz i człowiek, dzisiaj jest takich niestety już coraz mniej.

Wspaniały lekarz i człowiek, dzisiaj jest takich niestety już coraz mniej.