super lekarz super czlowiek poprostu bardzo jestem wdzieczna jemu za pomoc

super lekarz super czlowiek poprostu bardzo jestem wdzieczna jemu za pomoc

Najlepszy lekarz u którego byłem z dzieckiem. Juz po pierwszej wizycie nastapiła zdecydowana poprawa, pan Doktór nie uznaje stosowania drogich leków o znikomym działaniu, często przepisuje leki sporządzane na receptę dobrane dokładnie "pod pacjenta". Znakomite podejście do dzieci, do rodziców zresztą też. Możliwość kontaktu bezpośrednio na telefon komórkowy, z które to możliwości korzystałem kilka razy, w tym raz w Boże Narodzenie - i nie było z tym żadnych problemów. Jest to lekarz który naprawde przejmuje się pacjentem, i szczerze mogę go polecic kazdemu, którego dziecko cierpi na jakiekolwiek schorzenia układu oddechowego.

Super lekarz, bardzo miły, moja córeczka odrazu Go polubiła, świetny specjalista naprawde polecam. Moja córeczka miała atopowe zapalenie skóry a tak ogólnie jest uczulona na duzo składników pokarmowych ale od kiedy chodzimy do doktora Janusza nic jej juz nie wychodzi na skorze.BARDZO POLECAM!!!

Pan Doktor ma Złote Serce;)To Lekarz z Powołania Ukłony Za Czas i Poświęcenie, Leczenie mojej córki Ewy kierowanie jej do Ludwikowa k.Mosiny po kilkunastu pobytach i kontrolach Stan Zdrowia córki Poprawił się!! Dużo ZDROWIA Panie Doktorze. Dziękujemy Krystyna M. z córką Ewą

Znam go od lat.Leczył całą moją rodzinę.Od dzieci po babcie.Takich lekarzy chyba się już nie spotyka.Ma specyficzny sposób bycia ,dla niektórych szokujący!Jednak na pewno was wyleczy.Jest dobrotliwy.Czasem potrafi biednej babci dać receptę razem z kasą na jej wykupienie.Wielki szacunek dla pana panie Doktorze

Najlepszy lekarz jakiego znam, juz po pierwszej wizycie, traktowal mnie i moje zdrowie jak bym byl jego synem. Wspanialy czlowiek

dzięki temu lekarzowi moje dzieci od pół roku nie brały antybiotyków.A wczesniej zanim trafiłam do pana doktora to antybiotyk był na sniadanie , obiad kolacje przez cały miesiąc z mała tygodniową przerwą i to juz od dobrego roku.Pan Doktor to najlepszy lekarz , a zarazem człowiek jakiego znam.NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA.

W SPANIAŁY LEKARZ POMÓGL MI W CHOROBACH U MOJEJ CÓRKI WIEDZIAŁ CO PODAC JAK ZAPOBIEDZ .MAM DO NIEGO WIELKI SZACUNEK I JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO CO ROBI DLA CHORYCH

Lekarz wspaniały, nigdzie nie spotkałam się z tak kompleksowym podejściem do organizmu i choroby. Polecam gorąco, jest bezpośredni, ale moim zdaniem to kolejny plus. Leczymy tam 3 latka.

Polecam gorąco, jest bezpośredni, ale moim zdaniem to kolejny plus.

Leczymy tam 3 latka.

wspaniały lekarz,zawsze dokladnie bada mojego synka,naprawde potrafi pomoc,ponadto 3 razy uratowal zycie mojemu bratu,gdy inni lekarze mysleli co robic.to lekarz z powolania,kocha to co robi