Najlepszy lekarz jakiego znam, juz po pierwszej wizycie, traktowal mnie i moje zdrowie jak bym byl jego synem. Wspanialy czlowiek

Bardzo dobry lekarz leczę się u niego wiele lat i zawsze Mi pomaga

Bardzo dobry lekarz leczę się u niego wiele lat i zawsze Mi pomaga

Pan Doktor ma Złote Serce;)To Lekarz z Powołania Ukłony Za Czas i Poświęcenie, Leczenie mojej córki Ewy kierowanie jej do Ludwikowa k.Mosiny po kilkunastu pobytach i kontrolach Stan Zdrowia córki Poprawił się!! Dużo ZDROWIA Panie Doktorze. Dziękujemy Krystyna M. z córką Ewą

Super lekarz, bardzo miły, moja córeczka odrazu Go polubiła, świetny specjalista naprawde polecam. Moja córeczka miała atopowe zapalenie skóry a tak ogólnie jest uczulona na duzo składników pokarmowych ale od kiedy chodzimy do doktora Janusza nic jej juz nie wychodzi na skorze.BARDZO POLECAM!!!

wspaniały lekarz,zawsze dokladnie bada mojego synka,naprawde potrafi pomoc,ponadto 3 razy uratowal zycie mojemu bratu,gdy inni lekarze mysleli co robic.to lekarz z powolania,kocha to co robi

Zdecydowanie polecam!!!!! Lekarz z powołania a nie ŁAPOWNIK!!! W przypadku mojego syna nie zdarzyła mu się "wpadka".. Każdemu polecam tego specjalistę. Pediatrzy szpitalni chociażby z izby na Szpitalnej - możecie mu zazdrościć wiedzy i doświadczenia. Do mamusi rozżalonej po zrobieniu stulejki.. Mojemu synkowi też zrobił stulejkę.. W rękawiczkach, w znieczuleniu miejscowym.. problem infekcji Szanowna Pani pojawia się zawsze, dlatego, że jeśli dziecko na stulejkę to gromadzą się liczne bakterie wywołujące stan zapalny.. 40% maluchów ze stulejką jest leczone na infekcje dróg moczowych.. Odrobina wiedzy by się przydała. Lepiej od najmłodszych lat poddawać dziecko narkozie aniżeli przyjąć do wiadomości fakt stwierdzony kilkadziesiąt lat wcześniej.. Zdrowia maluchom i odwagi rodzicom. Lekarz - zdecydowanie najlepszy!!!!

Znam go od lat.Leczył całą moją rodzinę.Od dzieci po babcie.Takich lekarzy chyba się już nie spotyka.Ma specyficzny sposób bycia ,dla niektórych szokujący!Jednak na pewno was wyleczy.Jest dobrotliwy.Czasem potrafi biednej babci dać receptę razem z kasą na jej wykupienie.Wielki szacunek dla pana panie Doktorze

Pan Doktór wzbudza zaufanie,ale jego metody leczenia są opłakane w skutkach. Trafiłam do niego z synem z powodu przedłużającego się kaszlu. Bez słowa wyjasnienia zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach.Do tego końskie dawki sterydów wziewnych.Brak poprawy. Po dwóch dniach kolejna wizyta, w czasie której widząc skutki swojej terapii zaczął się głośno zastanawiać -"a może trzeba ci było dać antybiotyk?"Zdecydowanie nie polecam

W SPANIAŁY LEKARZ POMÓGL MI W CHOROBACH U MOJEJ CÓRKI WIEDZIAŁ CO PODAC JAK ZAPOBIEDZ .MAM DO NIEGO WIELKI SZACUNEK I JESTEM MU BARDZO WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKO CO ROBI DLA CHORYCH

Lekarz przez duże L - temu człowiekowi chce się leczyć i pomagać a to w dzisiejszych czasach nie jest oczywiste dla wielu lekarzy.