jako jedyny zdiagnozował moją córkę. Gorąco polecam!!

jako jedyny zdiagnozował moją córkę. Gorąco polecam!!

Niespotykany w dzisiejszych czasach lekarz i wspanialy czlowek bardzo mi pomogl w trudnej sytuacji

Niespotykany w dzisiejszych czasach lekarz i wspanialy czlowek
bardzo mi pomogl w trudnej sytuacji

Lekarz przez duże L - temu człowiekowi chce się leczyć i pomagać a to w dzisiejszych czasach nie jest oczywiste dla wielu lekarzy.

zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego znam,kilkakrotnie uratował życie mojemu bratu,a teraz ja chodzę do niego ze swoim synkiem.Bardzo uprzejmy,potrafi nawiązać wspaniały kontakt z dziećmi i wytłumaczyć na czym polega dana choroba.Szkoda,że takich lekarzy nie ma więcej

bardzo dobry lekarz polecam! moje dzieciaki Go uwielbiają jest jak dobry dziadek:-)

Bardzo dobry lekarz leczę się u niego wiele lat i zawsze Mi pomaga

Bardzo dobry lekarz leczę się u niego wiele lat i zawsze Mi pomaga

Wspaniały człowiek który wie co robi,pomógł mi bardzo,wytłumaczył poradził co robic i jak sie zachowac w nagłych atakach duszności które czesto miewałem.Dzis jestem zdrowym szczęsliwym człowiekiem!!! Wielkie dzięki panie Januszu pozdrawiam Tomasz J.

Wielkie dzięki panie Januszu
pozdrawiam Tomasz J.

Rezygnuje z wizyt u Pana doktora Doktóra. Poszłam do niego z synkiem w nadziei, ze nam pomoze. Polecono mi go,wiec mialam duze oczekiwania. Chodzimy do doktora juz prawie dwa lata i nie ma zadnej poprawy. Syn jak bral antybiotyki tak bierze. Nie potrafi mu pomoc i dziecko nadal ledwo dycha. Gdzie tu szukac dobrego lekarza? W dodatku jak przychodze to po dwóch minutach juz jest po wizycie, spieszy sie i popedza jak sie go wypytuje co robic. Nie polecam.

Trafiłam do niego z synem. Zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach. Do tego końskie dawki sterydów wziewnych, które następny lekarz od razu kazał odstawić.

Pan Doktór wzbudza zaufanie,ale jego metody leczenia są opłakane w skutkach. Trafiłam do niego z synem z powodu przedłużającego się kaszlu. Bez słowa wyjasnienia zaaplikował mu silnie działający steryd, po którym moje dziecko dosłownie puchło w oczach.Do tego końskie dawki sterydów wziewnych.Brak poprawy. Po dwóch dniach kolejna wizyta, w czasie której widząc skutki swojej terapii zaczął się głośno zastanawiać -"a może trzeba ci było dać antybiotyk?"Zdecydowanie nie polecam