To jest człowiek, który postwił sobie za cel leczyć a nie kasę zbijać. Szokująca może być niekiedy jego bezpośredniośc :-))). mam wrażenie że do kazdego przypadku podchodzi indywidualnie, czyta wcześniejsze zapisy przebiegu choroby...ja polecam- lezymy tam sześcio latkę ...

Zgadzam się z poprzednimi opiniami negatywnymi doktora Doktóra. Strasznie krótka wizyta, czasami nawet nie zdążę usiąść a już wychodzę. Brak podstawowego wywiadu. Mam wrażenie że moje wizyty są potrzebne jedynie doktorowi do statystyki bo u nas nic nie wnoszą. Dziecko nadal czuje się źle.

Tak uprzejmego lekarza nie spotkałem nigdy wcześniej, jego kompetencje są nie podważalne. Wspaniały człowiek

to najlepszy lakarz do jakiego kiedyolwiek chodziłam.. oby wiecej takich

to najlepszy lakarz do jakiego kiedyolwiek chodziłam.. oby wiecej takich

Najlepszy lekarz na świecie! Dziękuję Panie doktorze za wszystko!!!!!

Najlepszy lekarz na świecie! Dziękuję Panie doktorze za wszystko!!!!!

Doktor Janusz jest najlepszym specjalistą na świecie jak również jest wspaniałym człowiekiem do którego można się zwrócić o każdej porze dnia i nocy jeśli cokolwiek niepokojącego się dzieje

Najlepszy z lekarzy oby leczył jak najdłużej. Pozdrawiam!!!!

Najlepszy z lekarzy oby leczył jak najdłużej. Pozdrawiam!!!!

najlepszy lekarz na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

najlepszy lekarz na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najlepszy specjalista chorób płuc u dzieci. Przyjecia w ramach NFZ-u więc na każdą kieszeń, poza tym pełen profesjonalizm. Gorąco polecam

Najlepszy lekarz jakiego mogę polecić wszystkimtym, którzy mają problemy z układem oddechowym. Dziękuję za wszystko panie doktorze :)