dr Janusz Dolewka

Psychiatra

Pan Doktor jest spokojnym , wrażliwym i bardzo mądrym człowiekiem. Dba o dobrą atmosferę i uważnie słucha Rozumie głupie i nietaktowne zachowania bo wie, że są związane z chorobą. Potrafił dotrzeć do mnie w zarówno czasie moich wzlotów jak i upadków. Zawsze kiedy coś się dzieje można wysłać SMS lub zadzwonić. Swoją drogą rozmowy z Doktorem to niezwykle ciekawe doświadczenie i pomogły mi na nowo i z całkowicie innej perspektywy spojrzeć na moje dotychczasowe życie. Jest to święto prawda o Doktorze ! Polecam delikatnym, zranionym, pogubionym i życzę zdrowia

Świetny lekarz . Zwróciłam się do Pana Doktora w bardzo kiepakim stanie . Teraz po bardzo krotkim czasie leczenia jestem w końcu szczęśliwa z życia i co najważniejsze, potrafię się dystansowac na kwestie ,które przed pierwszą wizytą były dla mnie nie do 'ogarnięcia ' . Świetny lekarz, zdecydowanie polecam!

Wszystko na plus !!! Konkretny, empatyczny, bez humorów, wszystkich równo traktujący. Polecam