lek. dent. Janusz Doryk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Chirurg stomatolog

Totalny brak empatii i kompetencji wrażliwości na dobro pacjenta w połączeniu z brakiem punktualności powoduje, że nikomu nie polecam wizyt u tego FELCZRA dziecko wyszło z gabinetu zakrwawione i łkające. Bandyta a nie lekarz

Mistrz w swoim fachu. Pan Doktor usunął mi dziś kolejna ósemke. Profesjonalista, opanowany, z ogromną klasą. Nie mogłabym oddać się w inne ręce. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze!

Pan doktor wyrywał mi "8". Dał znieczulenie, odczekał kilka minut, raz dwa trzy i nie ma ósemki. Bezboleśnie, miło, profesjonalnie. Polecam pana doktora.

Długo nie mogłem znaleźć kogoś, kto poradzi sobie z moim problemem. Polecam Pana Doktora - świetny chirurg, najlepszy specjalista jakiego poznałem. Warto było przejechać ponad 100 km

Do tej pory się bałam stomatologów, a tu się okazuje, że nie taki ten doktor straszny, jakim go malują! Pełen profesjonalizm i pełne zaangażowanie, dziękuję Panu i polecam gorąco.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Stalowa Wola"?

Robert Lorkowski

Chirurg stomatolog