lekarz Janusz Frankiewicz

3,7
3,6
3,7

Według mnie kompletny brak kompetencji, wiedza sprzed 20 lat i podejście do pacjentki, jak do intruza, który wtargnął do gabinetu! Gdy przyszłam na pierwszą wizytę, aby potwierdzić ciąże to powiedział mi, że nie mam się tak cieszyć, bo mnóstwo kobiet zdąży poronić do 11. tygodnia. Na drugą wizytę, jak chciałam wejść z mężem to powiedział, że "ma w dupie co ja chcę i mam siadać i być cicho". Kolejne wizyty KOSZMARNE! USG w ciąży robić nie chce, bo według niego jeszcze może się okazać, że USG jest szkodliwe "bo azbest kiedyś też nie był trujący", więc gdyby nie to, że na badania prenatalne, połówkowe i 30. tygodnia chodziłam prywatnie to żadnego USG by mi nie zrobił oprócz tego na pierwszej i drugiej wizycie. Mina zawsze niezadowolona, ale to byłabym w stanie olać, bo każdy ma dzień gorszy, ale żeby mieć ZAWSZE GORSZY? Wizyty trwające po 5 minut, bo "on jest zmęczony i boli go kręgosłup", teksty na wejściu w stylu "znowu ciężarna? co za cholerny dzień" to u tego Pana całkowita norma. NIE POLECAM, BARDZO ŻAŁUJĘ, ŻE NIE ZREZYGNOWAŁAM Z NIEGO PO PIERWSZEJ WIZYCIE!! Kolejne ciąże będę prowadziła u SPECJALISTÓW, a nie u takiego gbura i "specjalisty", który w ogóle nie pogłębia swojej wiedzy medycznej...

Lekarz był bardzo nie sympatyczny, byłam u niego 2 razy i nie wiem który był gorszy. Jestem młodą osobą i przez tego lekarza bardzo się zraziłam do ginekologów. Na pierwszej wizycie jak byłam razem z mamą zaczął na nas krzyczeć, i był wręcz agresywny, ponieważ współżyłam a nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ współżyłam rzadko i nie widziałam takiej potrzyby. Drugi raz gdy byłam sama wychodząc od niego o mało nie wybuchnęłam płaczem. Zupełnie ignorował to co mówiłam, przepisał mi leki na siłe, byle bym już poszła, nie dokładnie mnie zbadał, musiałam dopytywać się co mi dokładnie jest, był szorstki i obojętny. Po przyjęciu zapisanych leków mój stan się pogorszył! Dodam że, 3 lata temu, kiedy moja mama się do niego udała w czasie ciąży, czuła że coś jest nie tak. Odprawił ją z kwitkiem, stwierdził, że może normalnie chodzić do pracy i wszystko w porządku. Mimo to obawiała się i poszła prywatnie, okazało się że ciąża jest zagrożona! Tragedia.. Nie polecam tego lekarza.

pierwszy raz u pana doktora byłam ponad 10 lat temu, spotkałam się z Jego "obniżonym nastrojem" kilka razy(: ale i tak nie wyobrażam sobie innego. Zawsze mi wszystko dokładnie wytłumaczył i stosowałam się do Jego zaleceń, raz wysłał mnie do szpitala...i dobrze się stało. Wybieram się do pana doktora od trzech tygodni...głównie dlatego, bo za długo się zastanawiam jak mnie przywita po trzech latach przerwy...a spodziewam się wszystkiego(: Drogie Panie! Ile jesteśmy w tym gabinecie? Wszyscy miewamy dni do d..y i zrzędzimy(:ważne jest rozpoznanie, diagnoza, dobry dobór leków, czy zabiegu. Ja to wszystko zawsze miałam. Z czystym sumieniem polecam lekarza J. Frankiewicza.

Dzisiaj pierwszy raz byłam u pana doktora w hcp ponieważ moja dotychczasowa lekarka jest na chorobowym, dr. Frankiewicz okazał się bardzo sympatyczny i uprzejmy poświecił mi dużo czasu zrobił dokładny wywiad oraz zlecił badania, i przede wszystkim po raz pierwszy raz w życiu miałam przeprowadzoną cytologie bezboleśnie :) także wizyta przebiegła bardzo pozytywnie i na plus. Polecam

U Pana doktora leczę się od 7 lat, prowadził również moją ciążę. Ma swoje gorsze dni jak każdy , ale jest rzetelnym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Jego diagnozy zawsze były trafne i cenię sobie jego ostrożność. Lepiej coś dwa razy sprawdzić niż przeoczyć. Zawsze dostępny, bez problemu można się do niego umówić na wizytę.

Prowadził moje dwie ciąże. Ma specyficzne poczucie humoru, ale mi odpowiada, jego profesjonalizm, zaangażowanie wszystko polecam.

Super konkretną wizyta, dużo ważnych informacji badań i skierowania na inne badania o to mi chodziło

Bardzo niesympatyczny, nawet można powiedziec agresywny w wypowiedziach lekarz. Ostatnim razem gabinet opuściłam z płaczem. Pan doktor nie zna i nie sprawdza interakcji pomiedzy zapisywanymi lekami, a tymi branymi przewlekle - co u mnie doprowadziło do silnego zatrucia.

Nie polecam . Nie uprzejmy opryskliwy gdy zadalam pytanie po prostu sie wydarl . Z dala od takich lekarzy .

Poszłam do pana doktora po silnych bólach jajnika , dodam że chodzę regularnie pan doktor stwierdził że to bolesne jajeczkowanie ale coś mi się nie podobało ponieważ takiego bólu nigdy nie miałam postanowiłam ość do innego lekarza co się okazało miałam stare i nowe torbiele część do usunięcia farmakologicznego a jedna torbiel 3,5 cm ciekawe że pan doktor tego nie widział