lekarz Janusz Frankiewicz

3,7
3,7

Według mnie kompletny brak kompetencji, wiedza sprzed 20 lat i podejście do pacjentki, jak do intruza, który wtargnął do gabinetu! Gdy przyszłam na pierwszą wizytę, aby potwierdzić ciąże to powiedział mi, że nie mam się tak cieszyć, bo mnóstwo kobiet zdąży poronić do 11. tygodnia. Na drugą wizytę, jak chciałam wejść z mężem to powiedział, że "ma w dupie co ja chcę i mam siadać i być cicho". Kolejne wizyty KOSZMARNE! USG w ciąży robić nie chce, bo według niego jeszcze może się okazać, że USG jest szkodliwe "bo azbest kiedyś też nie był trujący", więc gdyby nie to, że na badania prenatalne, połówkowe i 30. tygodnia chodziłam prywatnie to żadnego USG by mi nie zrobił oprócz tego na pierwszej i drugiej wizycie. Mina zawsze niezadowolona, ale to byłabym w stanie olać, bo każdy ma dzień gorszy, ale żeby mieć ZAWSZE GORSZY? Wizyty trwające po 5 minut, bo "on jest zmęczony i boli go kręgosłup", teksty na wejściu w stylu "znowu ciężarna? co za cholerny dzień" to u tego Pana całkowita norma. NIE POLECAM, BARDZO ŻAŁUJĘ, ŻE NIE ZREZYGNOWAŁAM Z NIEGO PO PIERWSZEJ WIZYCIE!! Kolejne ciąże będę prowadziła u SPECJALISTÓW, a nie u takiego gbura i "specjalisty", który w ogóle nie pogłębia swojej wiedzy medycznej...

Pan Doktor przemiły, dbał o mój komfort i aby badanie nie było bolesne. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, wytłumaczył. Dokładnie wszystko sprawdził, zrobił wywiad. Polecam serdecznie, jest to najmilszy ginekolog u jakiego byłam. Nie wiem, skąd te negatywne opinie, bo byłam już u wielu ginekologów i żaden nie sprawiał dotychczas, abym czuła się komfortowo, aż do czasu gdy poszłam do doktora Frankiewicza. Byłam sceptycznie początkowo nastawiona po opiniach ale z czystym sumieniem mogę polecić ! Byłam na wizycie w pakiecie luxmed.

Bylam dzisiaj u Pana doktora i wyszłam z wizyty bardzo zadowolona. Jest bardzo delikatny, uprzejmy, sympatyczny. Osoby piszące negatywne komentarze o Panu Januszu, chyba nigdy nie były na naprawdę złej wizycie. Ja przez poprzednie wizyty u innych lekarzy, unikałam ginekologa jak ognia, ponieważ każda wizyta kończyła się płaczem i upokorzeniem. Teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, ze w końcu czułam się dobrze na badaniu i na pewno nie była to moja ostatnia wizyta.

Lekarz był bardzo nie sympatyczny, byłam u niego 2 razy i nie wiem który był gorszy. Jestem młodą osobą i przez tego lekarza bardzo się zraziłam do ginekologów. Na pierwszej wizycie jak byłam razem z mamą zaczął na nas krzyczeć, i był wręcz agresywny, ponieważ współżyłam a nie brałam żadnych tabletek antykoncepcyjnych, ponieważ współżyłam rzadko i nie widziałam takiej potrzyby. Drugi raz gdy byłam sama wychodząc od niego o mało nie wybuchnęłam płaczem. Zupełnie ignorował to co mówiłam, przepisał mi leki na siłe, byle bym już poszła, nie dokładnie mnie zbadał, musiałam dopytywać się co mi dokładnie jest, był szorstki i obojętny. Po przyjęciu zapisanych leków mój stan się pogorszył! Dodam że, 3 lata temu, kiedy moja mama się do niego udała w czasie ciąży, czuła że coś jest nie tak. Odprawił ją z kwitkiem, stwierdził, że może normalnie chodzić do pracy i wszystko w porządku. Mimo to obawiała się i poszła prywatnie, okazało się że ciąża jest zagrożona! Tragedia.. Nie polecam tego lekarza.

pierwszy raz u pana doktora byłam ponad 10 lat temu, spotkałam się z Jego "obniżonym nastrojem" kilka razy(: ale i tak nie wyobrażam sobie innego. Zawsze mi wszystko dokładnie wytłumaczył i stosowałam się do Jego zaleceń, raz wysłał mnie do szpitala...i dobrze się stało. Wybieram się do pana doktora od trzech tygodni...głównie dlatego, bo za długo się zastanawiam jak mnie przywita po trzech latach przerwy...a spodziewam się wszystkiego(: Drogie Panie! Ile jesteśmy w tym gabinecie? Wszyscy miewamy dni do d..y i zrzędzimy(:ważne jest rozpoznanie, diagnoza, dobry dobór leków, czy zabiegu. Ja to wszystko zawsze miałam. Z czystym sumieniem polecam lekarza J. Frankiewicza.

Lekarz kompetentny, kompleksowe podejście szczegółowy wywiad na podstawie, którego zlecił dodatkowe badania, rzetelna informacja o przeprowadzanych badaniach podczas wizyty oraz jasna informacja na temat wyników do tego uprzejmy i poświęcający czas pacjentce. Poszłam pełna obaw po wcześniej przeczytanych opiniach ale bardzo miło się zaskoczyłam z czystym sumieniem mogę polecić :)

To była moja pierwsza wizyta u mężczyzny ginekologa. Pan Frankiewicz był uprzejmy i delikatny, wyjaśniał etapy badania oraz opisywał obraz USG. Wizyta była bardzo komfortowa i rzeczowa. Lekarz godny polecenia.

Dzisiaj pierwszy raz byłam u pana doktora w hcp ponieważ moja dotychczasowa lekarka jest na chorobowym, dr. Frankiewicz okazał się bardzo sympatyczny i uprzejmy poświecił mi dużo czasu zrobił dokładny wywiad oraz zlecił badania, i przede wszystkim po raz pierwszy raz w życiu miałam przeprowadzoną cytologie bezboleśnie :) także wizyta przebiegła bardzo pozytywnie i na plus. Polecam

Po pierwszej wizycie jestem zadowolona. W mojej ocenie bardzo staranne badanie (także usg), na bieżąco omawiane, cierpliwe wysłuchano i odparto diagnozy z googla :) Odniosłam wrażenie, że Panu Doktorowi szczerze zależało na ustaleniu i wskazaniu najlepszego podejścia do moich kłopotów. Wizyta w ramach luxmed.

U Pana doktora leczę się od 7 lat, prowadził również moją ciążę. Ma swoje gorsze dni jak każdy , ale jest rzetelnym lekarzem i mam do niego pełne zaufanie. Jego diagnozy zawsze były trafne i cenię sobie jego ostrożność. Lepiej coś dwa razy sprawdzić niż przeoczyć. Zawsze dostępny, bez problemu można się do niego umówić na wizytę.