lekarz Janusz Gardeła

Wielki człowiek to cud że do niego trafiłem . Naprawdę uratował mi życie . Wielki szacu to za mało. Szczegółowo wyjaśnia co jest, jaki będzie przebieg leczenia. Wysoka kultura osobista. Każdemu życzy żeby tylko trafiali na takich lekarzy

Lekarz godny zaufania,opiekuńczy i zainteresowany chorym,można powiedzieć- CHIURUG Rodzinny czwarta operacja w mojej rodzinie,począwszy od męża,matki,syna i oby skończywszy na mnie,polecam jeśli będzie taka potrzeba,-WIELKI SZACUN-

Wielkie rozczarowanie...przepraszam...nieporozumienie

Wielkie rozczarowanie...przepraszam...nieporozumienie

Profesjonalne co do schorzenia i co ważne ludzkie podejscie do pacjenta. Lekarz z klasą, profesjonalnie objasnił zabieg i rekonwalescencje po nim. Z rozmowy juz mozna odczuć wysokie kompetencje i wysoka kulturę osobistą. Mialem u Pana doktora zabieg przepukliny pachwinowej niby nic wielkiego ale zawsze to zabieg-krojenie, narkoza, dochodzenie do siebie- opieka w placowce Med..... super, kontrole po zabiegu ok, i co najwazniejsze- szybki termin zabiegu, bez kolejek na wizyte.

Ku mojemu zaskoczeniu Pan doktor bardzo dobrze zaopiekował sie moim synkiem zrobił mu zabieg ktory wczesniej objasnił na czym bedzie polegał i jakie bedzie dalsze leczenie.JESTEM Z NIEGO BARDZOOO ZADOWOLONA I POLECAM BEZ WACHANIA.LEKARZ Z POWOŁANIA

Po prostu super doktor,który lubi swoją pracę, bardzo dobre podejście do współpracowników(z tego co zauważyłam kiedy chodziłam na wizyty i leżałam później po zabiegu) i pacjentów.Jak to niektórzy mówią swój chłop.Polecam z całego serca i pozdrawiam pana doktora.Oby jak najwięcej takich lekarzy.

Przemiły Pan Doktor! Miłe podejście do dzieci i do zestresowanych rodziców. Pełne i jasne objaśnienenie, odpowiedzi na wszelkie pytania z mojej strony. Ogólne wrażenie i kompetencja - bardzo dobre.